Konkurs je istekao.

Administrativni asistent

Lifemedic d.o.o.

Beograd

03.08.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

LIFEMEDIC d.o.o. Beograd je srpsko-slovenačka kompanija sa mešovitim kapitalom i ekskluzivni uvoznik, distributer za Srbiju i region farmaceutskih preparata renomiranog proizvođača Pharmalife Research iz Italije.

Zbog povećanog obima poslovanja oglašava potrebu za administrativnim asistentom.

Opis posla:

  • Izrada faktura, deviznih kalkulacija, knjižnih odobrenja
  • Priprema dokumentacije za Export-import-reexport
  • Komercijalni poslovi -prodaja i fakturisanje,slaganje i evidencija ugovora kupaca,analize prodaje
  • Priprema izveštaja, analize prodaje i narudžbe
  • Rasknjižavanje izvoda, unos ulaznih / izlaznih faktura
  • e banking
  • Priprema dokumentacije za knjigovodstvo
  • Prijem, sortiranje, raspodela, zavođenje, skeniranje i otpremanje pošte
  • Ostali poslovi po nalogu neposrednog rukovodioca

Uslovi:

  • Minimum 3 godine iskustva –rada u veleprodaji na poslovima prodaje i narudžbe, administrativnim poslovima/knjigovodstvo i upravljanju poslovnom dokumentacijom
  • Iskustvo u pripremi dokumentacije za uvoz/izvoz
  • Napredni korisnik MS Office paketa, napredan Excel
  • Dobro poznavanje i aktivno korišćenje  engleskog jezika
  • Minimum SSS (poželjno ekonomsko usmerenje)
  • Posedovanje vozačke dozvole B kategorije

Profil kandidata:

  • Sistematičnost, preciznost i odgovornost
  • Spremnost na timski rad i rad pod pritiskom
  • Odličnih organizacionih sposobnosti
  • Prijatni i ljubazni u komunikaciji

Obezbeđujemo:

  • Adekvatnu zaradu i dobre uslove rada

Očekujemo Vaše prijave elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    lifemedic

    • Veljka Dugoševića 27 A, Beograd, Srbija
    • PIB: 105970772
    • Matični broj: 20501634

    Direktan link do oglasa