Konkurs je istekao.

Administrativni menadžer

Salt & Water d.o.o.

Novi Sad, Bulevar oslobođenja 94

28.07.2021.

Novosadski studio za arhitekturu i dizajn, Salt & Water, usled povećanog obima posla otvara vrata novom članu tima.

Raspisujemo konkurs za radnu poziciju: Administrativni menadžer

Opis posla:

  • Komunicira sa klijentima i saradnicima telefonski, elektronskim putem ili lično
  • Skuplja ponude od saradnika
  • Vodi zapisnike na sastancima
  • Izvršava dnevne administrativno-tehničkih poslove prema potrebama pretpostavljenog lica
  • Pruža podršku arhitekti - vođi projekta u koordinaciji planiranja projekta i sastanaka imajući u vidu i sve ostale projekte na kojima se radi
  • Izrađuje budžet i učestvuje u procedurama ugovaranja i realizacije projekata
  • Vrši nadzor i kontrolu naplate od klijenata
  • Priprema podatke i izveštaje prema zahtevima i potrebama direktora.

Potrebne kvalifikacije:

  • Minimum SSS/VSS – poželjno ekonomskog ili građevinskog usmerenja
  • Poželjno radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
  • Poznavanje rada na računaru (Word, Excel)
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika
  • Poželjno da je osoba aktivni vozač B kategorije

Profil kandidata:

  • Savestan, odgovoran i pedantan
  • Proaktivan - preduzimljiv
  • Analitična osoba, usmerena ka pronalaženju rešenja
  • Sposobna da radi pod pritiskom

Nudimo Vam:

  • Rad u stabilnoj i perspektivnoj kompaniji
  • Prijatno radno okruženje
  • Obezbeđenu podršku od strane kolega pri upoznavanju sa radnim zadacima
  • Rad na različitim domaćim i inostranim projektima

Ukoliko ste se pronašli i smatrate da ste baš Vi pravi kandidat za nas, očekujemo Vaš CV i motivaciono pismo. Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Salt & Water je nagrađivani studio iz Novog Sada, specijalizovan za arhitekturu i dizajn.  Bavimo se projektovanjem svih vrsta enterijera na zemlji i na vodi, projektovanjem luksuznih rezidencijalnih objekata i stilizovanjem spoljašnjosti jahti i rečnih kruzera. Više o našem radu možete pronaći na: www.saltandwater.rs

    Direktan link do oglasa