Konkurs je istekao.

Administrativni radnik na operativno-istraživačkim poslovima

Digitalna zajednica

Beograd

30.11.2021.

praksa puno radno vreme 1. smena dostupno studentima

O udruženju:

Digitalna zajednica je nezavisna krovna organizacija srpskog digitalnog ekosistema koje okuplja pojedince, preduzetnike, osnivače startapa, firme, organizacije, entuzijaste i aktiviste koji stvaraju i implementiraju zajedničku platformu za dugoročni uspeh i razvoj srpske digitalne zajednice.

Mi se borimo za prava ljudi u digitalnom sektoru kako bi se stvorila podsticajna atmosfera za sve koji žele da se bave IT delatnostima. Naše delatnosti su usmerene ka edukaciji IT-jevaca, ali u isto vreme i upoznavanju civilnog sektora sa prednostima i efektima digitalizacije.

Opis posla:

- Istraživanje i pisanje projekata
- Praćenje realizacije projekata od faze pripreme do potpune realizacije
- Komunikacija sa poslovnim partnerima
- Redovno zakazivanje i održavanje sastanaka sa novim i postojećim sponzorima
- Vođenje administrativno-finansijskih poslova
- Kreiranje sadržaja za digitalni marketing, društvene mreže

Neophodne kvalifikacije:

- Završna godina ili tek navršene osnovne studije nekog od društvenih fakulteta (pravni fakultet, fakultet političkih nauka...)
- Sposobnost komunikacije i istraživanja na engleskom jeziku
- Poznavanje Microsoft Excel i Microsoft Word

Od vas očekujemo:

- Pregovaračke veštine
- Veštinu pisanja jasnih i konciznih ponuda
- Spremnost na učenje
- Odgovornost i samoinicijativnost u realizaciji zadatih rokova
- Da budete komunikativni, ljubazni, strpljivi i fleksibilni

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.

Digitalna zajednica je nezavisna krovna organizacija srpskog digitalnog ekosistema koje okuplja pojedince, preduzetnike, osnivače startapa, firme, organizacije, entuzijaste i aktiviste koji stvaraju i implementiraju zajedničku platformu za dugoročni uspeh i razvoj srpske digitalne zajednice.  Mi se borimo za prava ljudi u digitalnom sektoru kako bi se stvorila podsticajna atomosfera za sve koji žele da se bave IT delatnostima. Naše delatnosti su usmerene ka edukaciji IT- jevaca, ali u isto…

Direktan link do oglasa