Konkurs je istekao.

Administrativni radnik u prodaji

ARC International d.o.o.

Beograd, Bulevar oslobođenja 71a

17.04.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Raspisujemo konkurs za poziciju: Administrativni radnik u prodaji.

Opis posla:

  • direktna prodaja robe iz prodajnog asortimana firme u prodajnom objektu
  • primanje porudžbina od strane kupaca i organizovanje otpreme robe kupcima
  • administrativni poslovi
  • rad na fiskalnoj kasi
  • rešavanje problema i prigovora kupaca
  • prikupljanje informacija sa tržišta, izrada ponuda, slanje upita
  • svakodnevna komunikacija sa osobljem iz magacina
  • kompletiranje dokumentacije vezane za prijem robe u skladište
  • vođenje elektronske i štampane magacinske evidencije i dokumentacije
  • ažuriranje lager liste, trebovanje robe
  • utvrđivanje nedostatka prispele robe
  • pravljenje redovnih i periodičnih izveštaja o prodaji
  • svakodnevno praćenje naplate dospelih potraživanja
  • vođenje evidencije o transportnim sredstvima koja obavljaju prevoz robe, kao i o svoj neophodnoj dokumentaciji za ta vozila i vozače
  • koordinacija poslovanja sa drugim službama u preduzeću

Uslovi oglasa za posao:

  • visoka stručna sprema ekonomskog smera
  • znanje rada na računaru (MS Office, internet)
  • komunikativna osoba, spremna za timski rad i samostalnost u rad
  • izražena sposobnost pregovaranja, analitičnost, preciznost
    Konkurs je istekao.

    ARCInternational

    • Trebevicka br. 49, Beograd, Srbija
    • PIB: 100416031
    • Matični broj: 17377710

    Direktan link do oglasa