Konkurs je istekao.

Administrativni radnik

Videomedia mreža LED bilborda d.o.o.

Kragujevac

06.11.2021.

Videomedia se bavi izdavanjem medijskog prostora na mreži LED video bilborda. Posedujemo rasprostranjenu mrežu digitalnih LED ekrana u celoj Srbiji i iskustvo u radu sa velikim brojem klijenata.Trenutno posedujemo više od 100 pozicija LED bilborda u više od 40 gradova širom Srbije.Više o nama možete pogledati na našem sajtu www.ledmrezasrbije.rs

Opis posla:

  • Prijem rezervacija medijskih kampanja i preusmeravanje na dalju realizaciju
  • Izdavanje faktura i predračuna
  • Stalna komunikacija i koordinacija sa ostalim sektorima u okviru kompanije u cilju što brže realizacije svakog zahteva
  • Poželjno radno iskustvo u direktnoj prodaji usluga
  • Poželjno znanje engleskog jezika

Uslovi:

  • SSS
  • Informatička pismenost (Office paket, Internet)

Nudimo:

  • Plaćenu obuku
  • Stalni radni odnos nakon obuke
  • Fiksna redovna primanja i sigurnost unutar kompanije koja beleži stalni rast i razvoj
    Konkurs je istekao.

    Videomedia

    Mi smo firma koja se bavi izdavanjem medijskog prostora na LED video bilbordima.Imamo rasprostranjenu mrežu vrhunskih digitalnih LED video ekrana u celoj Srbiji,i iskustvo u radu sa velikim brojem klijenata.

    Direktan link do oglasa