Konkurs je istekao.

Administrativno – finansijski radnik

Interbag trade d.o.o. - Caprisa

Beograd, Bulevar Zorana Đinđića 69

18.08.2021.

60.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor puno radno vreme 1. smena

Kompanija INTERBAG TRADE DOO je zastupnik Italijanskog brenda CARPISA, jednog od lidera u sektoru putnog programa, torbi i modnih aksesoara od 2007. godine i od tada se konstantno razvija.  Naši ciljevi su: stabilnost, pozitivni finansijski rezultati, ulaganje u razvoj i strateško pozicioniranje na tržištu. Naše prodavnice nalaze se na odličnim lokacijama u Delta City Shopping Mall-u, Shopping centru Ušće,  Bulevaru kralja Aleksandra 38 i 244, Ada Mall-u kao i u BIG Shopping Centru.  Unapredili smo svoje poslovanje uvođenjem online platforme na sajtu www.brendo.rs

Ukoliko ste zainteresovani za rad u pozitivnom i dinamičnom okruženju, pozivamo Vas da se pridružite našem timu! Administrativno – finansijski radnik

Broj izvršilaca: 1

Opis posla

  • E-plaćanje i korespodencija sa bankama
  • Izrada izlaznih profaktura i faktura
  • Dnevno knjiženje ulaznih, izlaznih faktura i izvoda
  • Obavljanje administrativnih poslova i poslovne korespodencije
  • Usaglašavanje stanja potraživanja i obaveza sa kupcima i dobavljačima
  • Pripremanje i učestvovanje u izradi finansijskih izveštaja za praćenje troškova, analiza poslovanja i davanje komentara
  • Korespodencija sa domaćim i ino partnerima
  • Kontrola i izrada dokumentacije neophodne za rad maloprodajnih objekata
  • Priprema dokumentacije za prijavu zaposlenih u radni odnos
  • Analitička evidencija troškova firme,
  • Priprema kompletne dokumentacije za knjigovodstvo i komunikacija sa knjigovodstvenom agencijom
  • izrada internih i eksternih izveštaja

Uslovi

  • Minimum 3 godine radnog iskustva na istim ili sličnim poslovima, poželjno iskustvo rada na administrativno finansijskim poslovima
  • Poželjno obrazovanje ekonomskog profila
  • Poželjno poznavanje rada u programu Pantheon
  • Osnovno poznavanje poreskih propisa i zakona
  • Poznavanje rada na računaru i odlično poznavanje rada u Exelu i Wordu
  • Znanje engleskog jezika, pisana i usmena korespodencija
  • Izražena sistematičnost, preciznost, profesionalnost i posvećenost u obavljanju svakodnevnih radnih zadataka
  • Samostalnost u radu
  • Timski duh i pozitivan stav
  •  Poštovanje zadatih rokova

Mi nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Mogućnost ličnog usavršavanja i razvoja
  • Prijem u radni odnos
  • Samo kandidati koji uđu u najuži krug će biti pozvani.
    Konkurs je istekao.

    Interbag trade d.o.o.

    • Bulevar Zorana Djindjica 69, Beograd, Srbija
    • PIB: 105020651
    • Matični broj: 20295643

    Direktan link do oglasa