Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Administrativno - finansijski referent

ESM d.o.o.

Sremska Mitrovica

02.12.2021.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima dostupno osobama sa invaliditetom

Holandska kompanija EMS d.o.o. je evropski proizvođač celokupnog asortimana STRUT nosača za ugradnju:

  • grejnih sistema,
  • ventilacija,
  • klima uređaja,
  • električnih kablovskih instalacija.

Zbog povećanog obima posla i proširenja našeg tima, potrebna nam je obrazovana, organizovana i posvećena osoba koja bi popunila ulogu Administrativno-finansijskog referenta sa mogućnosšću napredovanja na poziciju Office Manager-a.

Administrativno-finansijski referent pruža organizacionu i logističku podršku po svim pitanjima vezanim za rad i nesmetano funkcionisanje svih zaposlenih, obavlja neophodne administrativne poslove i bavi se pitanjima organizacije i ordržavanja radnog prostora. Takođe bi popunio ulogu izvršnog asistenta ključnih ljudi u firmi.

Opis posla:

  • Vođenje evidencije o aktuelnostima i učinku zaposlenih
  • Vođenje evidencije i koordinacija godišnjih odmora i slobodnih dana
  • Koordinacija i logistika sastanaka unutar firme
  • Obavljanje administrativnih poslova
  • Komunikacija sa eksternim knjigovođom i podrška po pitanju papiroloških i finasijskih poslova (izrada izveštaja, priprema dokumentacije za knjigovodstvo, priprema faktura i vođenje računa o njihovom blagovremenom plaćanju, itd.)
  • Vođenje evidencije ljudskih resursa
  • Saradnja sa relevantnim osobljem po pitanju rada po pravilima i procedurama u kancelariji
  • Vođenje evidenicje i nabavka svih kancelarijskog materijala
  • Organizacija svih poslova vezanih za održavanje kancelarije i kancelarijske opreme
  • Komunikacija sa tehničkom podrškom i spoljnim partnerima u slučaju kvarova kancelarijske opreme
  • Pružanje potpune administrativne i komunikativne podrške Management Team-u

Uslovi:

  • Minimum IV stepen stručne spreme administrativnog, pravnog ili finansijskog smera;
  • Napredno znanje engleskog jezika
  • Napredno znanje rada u Office paketu
  • Rad u Outlook-u
  • Iskustvo u radu u poslovnom softveru
  • Iskustvo u poslovima uvoza u izvoza
  • Minimalno 3 godine iskustva na istim ili sličnim poslovima

    ESM d.o.o.

    Manufacturing Capabilities and Capacities Application of “just-in-time” methods in cooperation with carefully selected reliable partners and contractors, guarantees quality and prompt delivery of various steel, stainless steel, and aluminum products. For the above-pictured branches of industry, we produce : Support Systems & Strut BracketsInstrument SupportsModules, Framing & AssemblingSolar Mounting SystemsStairways and Platforms The above-mentioned products can be delivered…

    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?