Konkurs je istekao.

Administrativno knjigovodstveni asistent

South East Europe Package doo

Futog, Carice Milice 156

17.04.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

South East Europe Package doo je osnovan 2006. godine u Novom Sadu i od tada izuzetno uspešno zastupa nekoliko svetskih brendova iz oblasti industrije plastike, kao jedan od lidera u ovoj oblasti u našem regionu. Naši osnovni prodajni proizvodi su mašine za brizganje plastike CHEN HSONG, čileri, sušare, temperatori, mlinovi, usisivači i ostala periferna oprema.

Zbog proširenja obima poslovanja, oglašavamo poziciju:

ADMINISTRATIVNO KNJIGOVODSTVENI ASISTENT

ODGOVORNOSTI I ZADUŽENJA

  • Priprema dokumentacije za knjiženje i komunikacija sa eksternim knjigovodstvom
  • Priprema i ispostava predračuna i računa kupcima i korisnicima usluga
  • Vođenje evidencije o dospelim obavezama plaćanja
  • Ažuriranje i arhiviranje dokumentacije
  • Evidentiranje ulazne i izlazne korespondencije i dokumentacije
  • Rukovanje korporativnom korespondencijom, email-om i telefonskim pozivima
  • Naplata potraživanja

USLOVI

  • Iskustvo na sličnoj poziciji od minimum 5 godina
  • Poželjno više ili visoko stručno obrazovanje (nije obavezno)
  • Obavezno poznavanje engleskog jezika srednji do viši stručni nivo u pisanju i čitanju (ne nužno u govoru)
  • Poznavanje rada na računaru kao i programa poslovanja
  • PREDNOST - iskustvo u organizaciji transporta, špediciji, uvoz/izvoz

LIČNE OSOBINE

  • Timski igrač
  • Pozitivna, vredna, organizovana i odgovorna osoba
  • Samostalnost i proaktivnost u rešavanju zadataka i problema

POGODNOSTI

  • Stabilna i garantovana mesečna primanja
  • Lepo, moderno, dinamično i stimulativno radno okruženje
  • Vikendi uvek neradni, pon-čet 8-16h a petkom 8-15h
    Konkurs je istekao.

    South East Europe Package

    • Carice Milice 156, Futog, Srbija
    • PIB: 104479325
    • Matični broj: 20172517

    Direktan link do oglasa