Konkurs je istekao.

Administrativno - komercijalni saradnik

Ekoluka-key d.o.o.

Kragujevac, Kneza Mihaila 278

29.09.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Zbog povećanog obima posla, EKOLUKA-KEY DOO raspisuje konkurs za radno mesto: Administrativno - komercijalni saradnik.

OPIS POSLA:

* Evidencija porudžbenica, izrada ponuda, fakturisanje i priprema dokumentacije za isporuku robe, praćenje rokova isporuke;

* Svakodnevni kontakt sa postojećim i potencijalnim kupcima u cilju unapređenja prodaje;

* Priprema izveštaja o realizovanim aktivnostima;

* Vođenje potrebne dokumentacije prema internom sistemu organizacije.

USLOVI:

* Radno iskustvo na sličnim ili istim poslovima (prednost);

* Poznavanje rada na računaru (MS Office paket);

* Odgovoran i profesionalan pristup poslu.

NUDIMO VAM:

- Rad u stabilnom i prijatnom radnom okruženju;

- Profesionalno usavršavanje i mogućnost napredovanja;

- Stimulativnu zaradu.

Pošaljite nam svoju prijavu i postanite deo našeg tima.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Konkurs je istekao.

EKOLUKA-KEY D.O.O.

Preduzeće EKOLUKA KEY D.O.O. od svog osnivanja uspešno se bavi uvozom i plasmanom robe na domaćem tržištu, kroz saradnju sa renomiranim kompanijama iz velikog broja zemalja, koje u svom proizvodnom programu imaju elemente za proizvodnju roletni, rolo vrata, komanirka i drugih elemenata koji omogućavaju da se objekti zaštite, a njihov spoljašnji izgled ulepša.

Direktan link do oglasa