Konkurs je istekao.

Agent u turističkoj agenciji

Aqua Travel Bgd d.o.o.

Beograd, Beogradska 46

03.12.2021.

ugovor puno radno vreme

OPIS POSLA:

- rad na agencijiskim i administrativnim poslovima

USLOVI:

-rad na kompjuteru

-MS Office, internet, Photoshop (aktivno znanje), Canva, izrada banera i reklama (obavezno znanje)

-dobro poznavanje rada na društvenim mrežama (Facebook, Instagram, LinkedIn, TikTok)

-poznavanje osnova marketinga

-umešnost pisanja tekstova

-poželjno radno iskustvo

-aktivno znanje engleskog jezika

NUDIMO:

-redovna plata

-odlični uslovi rada uz mogućnost napredovanja

Konkurs je istekao.

Aqua Travel Bgd

Agencija Aqua Travel se bavi se organizovanjem turističkih putovanja u Grčkoj, Bugarskoj, Turskoj kao i gradovima širom Evrope. Generalni zastupnici smo za jednu od najvećih svetskih firmi koja se bavi prodajom karata za sva sportska takmičenja,festivale i muzičke događaje. Cilj našeg poslovanja je da svojim korisnicima pružimo visok standard kvaliteta turističke usluge. To i potvrdjuju korisnici koji se iz godine u godinu, u prijateljskoj atmosferi, na obostrano zadovoljstvo vraćaju…

Direktan link do oglasa