Konkurs je istekao.

Agent za nekretnine - profesionalni prodavac

We Share Space d.o.o.

Beograd, Resavska 31

19.03.2021.

We Share Space je firma specijalizovana za izdavanje poslovnog prostora malim i srednjim preduzećima u okviru poslovnih zgrada.

Nudimo rešenja firmama i pojedincima koji tek dolaze na tržište Srbije, ili su u potrazi za ozbiljnim poslovnim prostorom bez dugoročnih ugovora, troškova opremanja i održavanja prostora, da svoje poslovne planove ostvare u profesionalnom poslovnom okruženju na atraktivnim lokacijama u gradu, uz optimizaciju troškova i prostora.

  • OPIS POSLA:
    Posao je kombinacija kancelarijsko-terenskog rada, a zasniva se na poznavanju psihologije ljudi u prodaji i socijalnim veštinama. Posao je dinamičan, omogućava kvalitetne kontakte i odličnu zaradu.

    Prepodnevni sastanci u kancelariji  tokom perioda obuke i osposobljavanja za samostalni rad
    Svakodnevni tel. kontakti i najčešće sastanci  sa klijentima

  • TRAŽIMO:
    Agent u prometu nepokretnosti treba da:

    Pruži efikasnu, blagovremenu i pouzdanu usluga klijentima;
    Izgradi odnos poverenja sa klijentima;
    Obezbedi klijentima relevantne informacije o dostupnosti nepokretnosti, trenutnim tržišnim uslovima, a zatim da analizira podatke i priprema tržišna poređenja;
    Priprema ponude, prezentacije nepokretnosti, ugovore o posredovanju i drugu neophodnu dokumentaciju;
    Organizuje i usmerava sastanke sa kupcima i prodavcima ili zakupodavcima i zakupcima;
    Aktivno učestvuje u pregovorima o ceni i sklapanju ugovora o zakupu;
    Prati klijenta od početka do kraja u procesu zakupa poslovnog prostora;
    Aktivno učestvuje u lokalnoj poslovnoj zajednici u cilju stvaranja novih kontakata i generisanja novih poslova.

  • POTREBNE KVALIFIKACIJE:
    Opredeljenost kandidata da se dugoročno bavi posredovanjem u prometu poslovnog prostora;
    Minimum VSS;
    Engleski jezik;
    Minimum 5 god radnog iskustva u prodaji;
    Rad na računaru i internetu;
    Profesionalno ponašanje i odevanje;
    Upečatljive komunikacione veštine.

  • NUDIMO:

        Konstantnu podršku novim agentima u savlađivanju poslovnih izazova;
        Prijatno radno okruženje, fleksibilno radno vreme;
        Odlične uslove rada;
        Stimulativni bonus sistem.

    Strateški pozicioniran prostor u centru grada, u neposrednoj blizini institucija, banaka, kafeterija, restorana, hotela, parkova itd - odlično povezan sa svim važnim objektima i nalazi se u savršenom poslovnom okruženju.   Sa svojim “24/7” pristupom, parkingom na licu mesta, najsavremenijim optičkim internetom, privatnim kancelarijama, konferencijskim salama, otvorenim radnim prostorom, opuštajućom velikom terasom, naš prostor nudi savršen balans…

    Direktan link do oglasa