Konkurs je istekao.

Agent za nekretnine

Kupac Magnat

Novi Beograd

Adrese mesta rada

  • Beograd, Tiršova 5a
  • Novi Beograd, Tiršova 5a

17.04.2021.

40.000,00 - 120.000,00 RSD (mesečna plata) ugovor nepuno radno vreme online intervju za posao

MAGNAT nekretnine je renomirana kompanija, koja se bavi posredovanjem i zastupanjem u prometu nekretnina, kao i drugim srodnim uslugama. Naš iskusni tim je tokom poslednjih 27 godina razvio saradnju sa desetinama hiljada građana. Pozivamo Vas da i Vi budete deo našeg uspeha. Priključite se onima čije ime klijenti uvek prepoznaju! - MAGNAT Beograd.

Posredovanje u prometu nepokretnosti je, ovih turbulentnih godina, jedna od najstabilnijih, najperspektivnijih i najprofitabilnijih delatnosti na globalnom tržištu.

Radno mesto Agent za nekretnine - Eskpert Lokacije obuhvata ugovaranje i realizovanje novih Zastupanja i Posredovanja pri kupovini i zakupu, uz informisanje i savetovanje klijenata kako da efikasno i bezbedno prodaju ili kupe nepokretnost. Fleksibilno radno vreme uz Rad od kuće, mogućnost napredovanja, kombinacija odličnog % i 40.000 rsd mesečne nadoknade, online kancelarija...

Iskustvo u bilo kojoj vrsti trgovine je poželjno! Javite se - ODMAH i zakazujemo prvi sastanak!

Potreban nam je: Agent za nekretnine - Eskpert Lokacije.

Beograd, Novi Beograd

USLOVI I NEOPHODNE KVALIFIKACIJE:

- ČVSTA ŽELJA da se dugoročno bavite lepim ali odgovornim poslom
- Minimum srednjoškolsko obrazovanje
- Niste pravosnažno osuđeni za prevaru ili krađu
- DOBRO snalaženje na kompjuteru i internetu
- Profesionalno ponašanje i odevanje
- Upečatljive komunikacione veštine
- ODLIČNO poznavanje kraja Beograda u kome stanujete

OPIS POSLA:

- Prepodnevni sastanci u kancelariji (10-14 h) tokom kraćeg perioda obuke i osposobljavanja za Licencu
- Svakodnevni prepodnevni tel. kontakti i popodnevni terenski sastanci (16-20h) sa klijentima (prodavci, kupci, zakupci)
- Mesečni radni zadaci (zasnovani na zajedničkim realnim ciljevima)
- Praćenje tržišnih trendova (internet, novine, vesti...)

- Aktivno učestvovanje u lokalnoj zajednici u cilju stvaranja novih kontakata i generisanja novih poslova.
- Obuka i stručno osposobljavanje za Licencu (ukoliko još niste položili)
- Usavršavanje u svim oblastima poslovanja

 NUDIMO:

- Od prvog dana imate kombinaciju odličnog % i 40.000 rsd minimalne mesečne nadoknade - koja počinje od meseca ostvarenja prve kupoprodaje (sami donosite odluku o načinima i dinamici plaćanja)

- Besplatnu visoko-stručnu obuku za polaganje državnog ispita i pomoć za polaganje.

- Konstantnu 24/7 podršku novim agentima u savlađivanju poslovnih izazova.

- Stimulativni bonus sistem (sami donosite odluku o modelu koji vama odgovara)

- Po polaganju Licence, zasnivanju radnog odnosa i profesionalnog napretka, otvorena Vam je MOGUĆNOST obavljanja poslova sa bilo kog mesta i bilo čijeg kompjutera - kancelarija bez papira - online cloud poslovanje - MAGNAT nekretnine

NAPOMENA:

Posredovanje u prometu nepokretnosti je, ovih turbulentnih godina, jedna od najstabilnijih, najperspektivnijih i najprofitabilnijih delatnosti na globalnom tržištu. Dobar agent u Beogradu mesečno ostvari prihod u visini 2 prosečne plate. Kao agent za nekretnine, Vi ste taj koji pomaže ljudima da naprave jednu od najvećih odluka u životu. Posao je kombinacija kućno-terenskog rada, a zasniva se na poznavanju psihologije ljudi u prodaji i dobrim socijalnim veštinama. Imaćete dinamičan dan, kvalitetne kontakte, zabavu, adrenalin i naravno, odličnu zaradu. Ali morate biti vredni!

CILJNA ZARADA SA %:
120.000,00 RSD

MINIMALNA NAKNADA
40.000 RSD

BROJ MESTA OGRANIČEN (6) - razgovori se odmah zakazuju!

Konkurs je istekao.

MAGNAT nekretnine

MAGNAT nekretnine je renomirana kompanija sa poslovnicom i u centru Beograda, koja se bavi posredovanjem i zastupanjem u prometu nekretnina, kao i drugim srodnim uslugama.  Naš iskusni tim je tokom poslednjih 27 godina razvio saradnju sa desetinama hiljada građana.  Pozivamo Vas da i Vi budete deo našeg uspeha. Priključite se onima čije ime klijenti uvek prepoznaju! - MAGNAT Beograd.

Direktan link do oglasa