Konkurs je istekao.

Arhitekta - master inženjer arhitekture

mycode.arhitektura d.o.o.

Beograd, Milovana Glišića 16

03.08.2021.

mycode.arhitektura ima potrebu za zapošljavanjem master inženjera arhitekture na poziciji: Arhitekta (Architect)

Vaše kvalifikacije:

·        VII stepen stručne spreme – Arhitektonski fakultet;

·        Poznavanje rada na računaru:

·        Obavezno vladanje AutoCAD programom ,

·        Obavezno vladanje programom za 3D modelovanje: Archi CAD, Sketchup-a, 3D Max-a ili sl.

·        Poznavanje office softverskog paketa (Word i Excel);

·        Sposobnost rada u timu, dobra komunikacija sa kompletnim timom;

·        Poželjne osobine ličnosti: odgovornost, preciznost, analitičnost; smisao za saradnju i pozitivan odnos prema timu, motivacija za rad, emocionalna stabilnost, odgovoran odnos prema poslu, posedovanje timskog duha, želja za napredovanjem i usavršavanjem;

·        Poznavanje engleskog jezika;

·        Uz CV obavezno poslati i propratno pismo, vezano za apliciranje za konkretan posao,

Opis posla:

·        Izrada projekata enterijera kroz sve faze projektovanja, od koncepta do izvođenja;

·        Razrada projektne dokumentacije do nivoa za dokumentacije izvođenje radova;

·        Vršenje projektantskog (autorskog) nadzora prema potrebi;

·        Komunikacija sa klijentima, prisustvovanje sastancima;

·        Saradnja sa inženjerima različitih struka u timu, ili spoljno angažovanih, analiza dobijenih informacija i primena kroz arhitektonski projekat;

·        Odgovornost za pravovremeno dostavljanje potrebnih podataka i arhitektonskih podloga svim saradnicima, kao i za usklađivanje istih sa svim strukama,

·        Saradnja sa menadžerima na projektima i sa rukovodstvom firme.

Uslovi koje nudi firma:

·        Zaposlenje na određeno, na minimum godinu dana, sa mogućnošću prelaska na neodređeno;

·        Mogućnost dodatne zarade u vidu bonusa;

·        Radno vreme od 9-17, 5 dana u nedelji, od ponedeljka do petka ;

·        Prilika da učestvujete u radu na projektima i izvođenju projekata “ključ u ruke” ;

·        Mogućnost napredovanja u poslu u skladu sa pokazanim rezultatima.

Ako želite da se pridružite dinamičnom timu  za projektovanje i izvođenje projekata po sistemu “ključ u ruke”, pošaljite svoju biografiju CV i propratno pismo, elektronskim putem.

Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor. Hvala na razumevanju.

Konkurs je istekao.

mycode.arhitektura

mycode arhitektura  pruža usluge izrade projekata, inženjeringa i izvodjenja enterijerskih završno zanatskih radova u domenu arhitektonsko gradjevinskih projekata po sistemu "ključ u ruke".Planiranje investicije, priprema i izrada projektne dokumentacije, koordinacija svih ucesnika u projektu, kontrola i pracenje finansija, strucni nadzor i kompletno izvodjenje radova su osnovne oblasti u okviru kojih mycode. tim svakodnevno  obavlja svoje aktivnosti.

Direktan link do oglasa