Arhitekta - odgovorni projektant

Lart d.o.o.

Obrenovac, Vojvode misica 219

07.03.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Kompanija L’art  DOO raspisuje konkurs za sledeće radno mesto: Arhitekta - odgovorni projektant

Opis poslova:

Izrada projektno tehničke dokumentacije (IDR, IDP, PGD, PZI, PIO)
Vršenje tehničke kontrole tehničke dokumentacije
Koordinacija sa projektantima svih faza projekta i rukovođenje izradom sinhron planova
Nadzor prilikom izvođenja radova

Uslovi:

VII stepen stručne spreme - arhitektonski fakultet
Radno iskustvo minimum 5 godina
Iskustvo u samostalnom vođenju i izradi projekata
Posedovanje licence 300
Odlično poznavanje rada u AutoCAD-u
Odlično poznavanje rada u  MC Office programima
Poželjno posedovanje licence 400 (za izvođenje)
Poželjno poznavanje rada u programima za 3D modelovanje
Poželjno aktivno znanje engleskog jezika
Rad u CEOP-u

Profil kandidatka kojeg tražimo:

Samostalan i rad u timu
Dobra komunikacija sa saradnicima
Analitičnost i sposobnost samostalnog rešavanja nepredviđenih situacija

Nudimo:

Prijatnu radnu atmosferu i uslove rada
Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
Rad na neodređeno
Redovna mesečna zarada

Molimo vas da u prijavi navedete referentne projekte na kojima ste radili i date opise vaših uloga i zaduženja.

L' art d.o.o. Obrenovac

  • Srbija, Obrenovac, Vojvode Mišića 219
  • PIB: 101211298
  • Matični broj: 06424503

Direktan link do oglasa