Arhitekta projektant

Treco d.o.o.

Beograd

15.12.2021.

ugovor puno radno vreme

TRECO d.o.o. pruža projektantske i inženjerske usluge u oblastima arhitekture, dizajna i konstrukcije u visokogradnji, što obuhvata projektovanje poslovnih, stambenih, turističkih, industrijskih  i drugih objekata kao i projektovanje manjih urbanističkih celina i kompleksa.

 Potreban nam je: Arhitekta projektant (m/ž) 1 izvršilac

Opis posla:

  • Izrada projektne dokumentacije arhitektonsko-građevinskih projekata sa svim pratećim instalacijama i opremom u skladu sa zahtevima investitora i važećim zakonima, pravilnicima i urbanističkim uslovima
  • Izrada projektno-tehničke dokumentacije za izvođenje enterijera
  • Priprema, kompletiranje i predaja dokumentacije i projekta za ishodovanje lokacijskih uslova i građevinske dozvole
  • Poznavanje važećih propisa, standarda i projektantske prakse
  • Aktivna saradnja sa svim učesnicima na projektu

Kvalifikacije:

  • Minimum 5 godina radnog iskustva
  • VII stepen stručne spreme, diplomirani/master inženjer arhitekture
  • Odlično poznavanje ArchiCAD (prednost) ili AutoCAD, MS Office
  • Odgovornost, analitičnost i proaktivnost
  • Poželjno iskustvo u projektovanju hotela u okviru standarda svetskih hotelskih lanaca
  • Pozicija u firmi (pripravnik, arhitekta projektant, vođa tima) u skladu sa iskustvom i primenom stečenog znanja i veština

Uz CV na srpskom jeziku obavezno proslediti portfolio.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    TRECO

    • Srbija, 11000 Beograd, Mijačka 4
    • PIB: 105880527
    • Matični broj: 20482494

    Direktan link do oglasa