Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Konkurs je istekao.

Arhitekta sa iskustvom

RD Inženjering dva d.o.o.

Beograd, Požarevac

14.10.2021.

ugovor puno radno vreme

Opis posla:

Izrada projektne dokumentacije
Kontakt i saradnja sa kupcima
Izrada idejnih, glavnih i izvođačkih arhitektonskih i urbanističkih projekata
Uzimanje mera, izrada predloga i priprema za produkciju
Priprema dokumentacije za dozvole i potvrde nadležnih tela
Rad na zanimljivim projektima
Projektovanje enterijera i eksterijera objekta u zavisnosti od želje krajnjeg korisnika i investitora
Razmatranje urbanističkih i komunalnih uslova za izgradnju objekata
Direktna komunikacija sa kupcima
Rad u timu i organizacija projektnih zadataka

Uslovi:

Dobro poznavanje važećih zakona i pravilnika
Obavezno poznavanje programa: AutoCAD, ArchiCAD i drugih programa za projektovanje
Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u izvršavanju poslovnih zadataka

Nudimo:

Mogućnost napredovanja
Dinamične i zanimljive poslove gde su rezultati rada brzo vidljivi
Sticanje znanja i iskustva u poznavanju različitih materijala i njihove obrade
Stalno zaposlenje
Za kandidate čiji je boravak dosta udaljen od mesta zaposlenja obezbeđujemo smeštaj

IZGRADNJA STAMBENIH I NESTAMBENIH OBJEKATA NA TERITORIJI POZAREVCA . SPOREDNA DELATNOST JE PROIZVODNJA PVC I ALU STOLARIJE.

Više o poslodavcu

Podelite na društvenim mrežama

Direktan link do oglasa

Prijavite problem sa oglasom

Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?