Konkurs je istekao.

Asistent finansijskog direktora za Jugoistok Evrope

STUDEN & CO Holding

Beograd, Milentija Popovića 5V

05.02.2022.

STUDEN & CO Holding posluje od 2009. godine kao jedan od glavnih servisnih centara članica STUDEN & CO Holding-a za regiju jugoistočne Evrope i Bliskog Istoka. Zbog povećanog obima poslovanja STUDEN & CO Holding želimo zaposliti stručnu, odgovornu i motivisanu osobu za radno mesto Asistenta finansijskog direktora za Jugoistok Evrope. Ukoliko želite postati dio uspešnog tima, a ispunjavate dole navedene uslove, pozivamo vas da se prijavite.

 Opis posla:

  •  Asistencija prilikom izrade finansijskih i drugih periodičnih izveštaja u skladu sa zahtevima kompanije i standardima, na mesečnom, kvartalnom i godišnjem nivou (bilans stanja, bilans uspeha, izveštaji o novčanim tokovima);
  • Asistencija u izradi godišnjih planova poslovanja preduzeća u Excel-u;
  • Asistencija u kontroli i analizi mesečnih bilansa stanja, uspeha i novčanog toka;
  • Razumevanje i pomoć pri izradi konsolidovanih finansijskih izveštaja;
  • Priprema Power Point prezentacija za Upravu;
  • Pomoć u izradi izveštaja prema bankama i učestvovanje na sastancima;
  • Priprema i izrada izveštaja o kreditima, realizaciji, potraživanjima i dugovanjima nekih od članica  grupe;
  • Vrši i druge poslovne aktivnosti prema Finansijskom direktoru za Jugoistok Europe.

Uslovi:

  • VSS ekonomskog smera (oblasti: finansije, revizija, računovodstvo);
  • Iskustvo u istim ili sličnim poslovima u trajanju od 1 godine najmanje;
  • Napredan nivo poznavanja Microsoft Office programa, posebno Excel-a i PowerPoint-a;
  • Potpuno razumevanje svih stavki bilansa stanja, uspeha i novčanog toka;
  • Srednji nivo znanja engleskog jezika u govoru i pismu;
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Poželjne osobine koje kandidati treba da poseduju:

  • Dobre analitičke i kontroling veštine;
  • Želja i spremnost za dodatnim profesionalnim usavršavanjem;
  • Samostalnost, samoinicijativnost i sistematičan pristup radu;
  • Dobre komunikacijske i organizacijske veštine;
  • Spremnost na timski rad;
  • Spremnost za rad pod pritiskom i u ograničenim vremenskim rokovima;
  • Multitasking.

Šta nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Saradnja puna izazova;
  • Velika mogućnost trajnog usavršavanja i napredovanja.

Poruka:

 Ukoliko smatrate da ispunjavate uslove navedene u konkursu i zainteresovani ste za poziciju molimo da nam Vašu biografiju pošaljete elektronskim putem.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavešteni u roku od 7 dana od zatvaranja konkursa.

Nepotpune i neblagovremene prijave nećemo uzimati u razmatranje.

    Direktan link do oglasa