Asistent na poslovima bezbednosti i zdravlja na radu, zaštite od požara i zaštite životne sredine

Knez Petrol d.o.o.

Beograd, Zrenjaninski put 114

03.02.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Knez Petrol doo traži asistenta na poslovima bezbednosti i zdravlja na radu, zaštite od požara i zaštite životne sredine.

Opis poslova:

Sprovodi preventivne mere bezbednosti i zdravlja na radu, zaštite od požara i zaštite životne sredine na nivou svih organizacionih celina

Učestvuje u donošenju i izmeni normativnih akta iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu, zaštite od požara i zaštite životne sredine;

Učestvuje u osposobljavanju zaposlenih iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu, zaštite od požara i zaštite životne sredine;

Vodi potrebne evidencije iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu, zaštite od požara i zaštita životne sredine;

Sarađuje sa nadležnim organima i institucijama po pitanjima koja se odnose na bezbednost i zdravlje na radu, zaštitu od požara i zaštitu životne sredine;

Sarađuje sa eksternim kućama koje vrše ispitivanja i preglede;

Aktivno učestvuje u postupku pribavljanja licence za obavljanje energetske delatnosti i sarađuje po tom pitanju na svim nivoima organizacije;

Učestvoje u nabavci opreme i uređaja iz oblasti bezbednosti i zdravlja na radu, zaštite od požare i zaštite životne sredine;

Vrši izveštavanje rukovodioca o stanju zadatih aktivnosti;

Poslovi po nalogu direktora i rukovodioca;

Uslovi:

VII stepen visoke stručne spreme (tehničkog ili tehnološkog usmerenja);

Minimum 2 godine radnog iskustva;

Rad na računaru (obavezno znanje MS Office );

Poznavanje engleskog jezika;

Prednost kandidati sa položenim stručnim ispitom iz oblasti zaštite od požara;

Prednost kandidati sa položenim stručnim ispitom za obavljanje poslova bezbednosti i zdravlja na radu;

Poželjno vozačka dozvola B kategorije

Konkurs je istekao.

KNEZ PETROL DOO

KNEZ PETROL je kompanija sa jasno profilisanim poslovnim ciljevima i strategijom rasta. Ostvarili smo mnogo i težimo liderskoj poziciji na tržištu trgovine naftom i naftnim derivatima. U svakodnevom radu svi mi predstavljamo lice naše kompanije. Upravo kroz nas, drugi ljudi doživljavaju kompaniju u kojoj radimo i brend koji predstavljamo. U ovom momentu KNEZ PETROL je rasprostranjen na preko 90 benzinskih stanica širom Srbije. Kvalitetom, uslugom i izgledom predstavljamo savremenu maloprodajnu mrežu.…

Direktan link do oglasa