Konkurs je istekao.

Asistent tehnologa u proizvodnji

Jerry Catering Service d.o.o.

Beograd, Batajnički drum br. 24

01.12.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

JERRY CATERING SERVICE DOO BEOGRAD (ZEMUN) raspisuje konkurs za radno mesto: ASISTENT TEHNOLOGA U PROIZVODNJI, jedan izvršilac, iskustvo poželjno.

OPIS POSLA

·      Priprema materijala za deklarisanje (izmena datuma u programu za deklarisanje);

·      Priprema materijala za interno obeležavanje (izmena identifikacionih oznaka u programu, na osnovu trebovanja magacina);

·      Štampanje deklaracija i internih etiketa;

·      Uključenost u proces sledljivosti (unošenje podataka u dokumenta u formatu Word i Excel);

·      Unošenje podataka u ček liste;

·      Praćenje stanja materijala za deklarisanje i obaveštavanje neposrednog rukovodioca o istom;

·      Unošenje podataka u revers za radnu uniformu, odgovornost za radnu uniformu;

·      Obavljanje radnih zadataka saglasno utvrđenim obavezama i odgovornostima uređenim dokumentima QMS I HACCP i vođenje odgovorajuće evidencije.

USLOVI:

·      Minimum IV stepen stručne spreme (poželjno prehrambeni tehničar, tehničar za biotehnologiju i sl.);

·      Organizovanost i tačnost;

·      Samostalnost u radu;

·      Neophodno poznavanje rada na računaru: MS Office paket (Word, Excel), mail, internet.

Svi zainteresovani kandidati mogu poslati svoje biografije elektronskim putem.

ketering

Direktan link do oglasa