Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Asistent urednika

Vulkan Izdavaštvo d.o.o.

Beograd, Gospodara Vučića 245

08.12.2021.

ugovor puno radno vreme

Vulkan izdavaštvo d.o.o., jedna od vodećih izdavačkih kuća na ovim prostorima, raspisuje konkurs za radno mesto:

ASISTENT UREDNIKA

Uslovi:

  • VII stepen obrazovanja, filološki fakultet
  • Vladanje književnom normom srpskog jezika
  • Znanje engleskog i osnovno poznavanje još jednog svetskog jezika
  • Poznavanje aktuelne književne produkcije u zemlji i inostranstvu i upućenost u savremene tokove izdavaštva
  • Napredno poznavanje računara (MS Office, Internet)

Profil kandidata:

  • Široka opšta kultura, sposobnost veštog izražavanja – pismenog i usmenog
  • Izražena odgovornost i organizacione sposobnosti
  • Pedantnost i efikasnost u radu, preciznost u ispunjavanju zadataka
  • Kreativnost, energičnost, spremnost na individualni i timski rad

Opis posla:

  • Poslovna korespondencija sa inostranim i domaćim partnerima
  • Obrada teksta u skladu sa projektnim zadatkom
  • Arhiviranje dokumentacije i redovno ažuriranje baze podataka, prateći poslovi u redakciji
  • Postavljanje ciljeva i stalno unapređivanje organizacije posla

Molimo zainteresovane da svoj CV i motivaciono pismo pošalju elektronskim putem.

Rok za konkurisanje: 8. 12.2021.

Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavešteni elektronskim putem.

    Vulkan izdavaštvo d.o.o.

    • Srbija, Beograd, Gospodara Vučića 245
    • PIB: 107895467
    • Matični broj: 20892358
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?