Konkurs je istekao.

Primar Tehno d.o.o.

Preduzeće za proizvodnju, inženjering i montažu opreme u prehrambenoj industriji raspisuje konkurs za:

Asistent direktora

Radno mesto: Maglić (Bački Petrovac)

Opis posla:

  • Asistent direktora, administrativni poslovi, prevođenje tekstova, simultano prevođenje, korespondencija sa klijentima

Uslovi:

  • Perfektno znanje engleskog jezika i poželjno znanje još jednog jezika napredni nivo (nemački, italijanski, francuski ili španski, itd.)
  • Zanimanja koja su poželjna: profesor engleskog jezika, prehrambeni tehnolog, diplomirani ekonomista
  • Poželjno radno iskustvo
  • Znanje rada na računaru: Microsoft Office
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije
  • Srednji, VI ili VII stepen stručne spreme

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoju prijavu i radnu biografiju (CV) elektronskim putem ili na adresu:

Primar tehno d.o.o.
Ćirpanova 25/a
21473 Maglić
tel: 021/2285-041

Napomena: Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 01.11.2018.

Napomena: Poslovi.infostud.com ne vrši posredovanje u zapošljavanju u Srbiji, niti u inostranstvu. Postupak selekcije i odabira kandidata je u nadležnosti poslodavca, a odredbe ugovora o radu predstavljaju direktan dogovor između poslodavca i zaposlenog. Svi pojmovi u oglasima, koji su upotrebljeni u muškom rodu, odnose se bez diskriminacije i na osobe ženskog pola i obrnuto, osim ukoliko specifičnim zahtevima posla nije drugačije propisano.

Koliko ste zadovoljni dobijenim informacijama:

o kompaniji?

o uslovima za ovu poziciju?

o zadacima za ovu poziciju?

o tome šta poslodavac nudi?

Ocenite

Ocenjivanje oglasa je anonimno

Upoznaj poslodavca PRIMAR TEHNO d.o.o.

Preduzeće PRIMAR TEHNO posluje od 1993. godine i bavi se projektovanjem proizvodnih procesa i proizvodnjom procesne opreme i mašina za potrebe prehrambene industrije. Posebna pažnja kod nas se posvećuje proizvodnji i montaži mašina za punjenje i ambalažiranje svih vrsta napitaka i ostalih prehrambenih proizvoda.

Detaljnije...

We are sorry to inform you that English version of our website is not currently available.

If you are an employer, all the information about ad prices and conditions of job publishing can be found here.

Feel free to call us +38124.41.55.615 or contact us by email poslovi@infostud.com.