Konkurs je istekao.

Asistent direktora

Primar Tehno d.o.o.

Maglić (Bački Petrovac)

01.11.2018.

Preduzeće za proizvodnju, inženjering i montažu opreme u prehrambenoj industriji raspisuje konkurs za:

Radno mesto: Maglić (Bački Petrovac)

Opis posla:

  • Asistent direktora, administrativni poslovi, prevođenje tekstova, simultano prevođenje, korespondencija sa klijentima

Uslovi:

  • Perfektno znanje engleskog jezika i poželjno znanje još jednog jezika napredni nivo (nemački, italijanski, francuski ili španski, itd.)
  • Zanimanja koja su poželjna: profesor engleskog jezika, prehrambeni tehnolog, diplomirani ekonomista
  • Poželjno radno iskustvo
  • Znanje rada na računaru: Microsoft Office
  • Poželjna vozačka dozvola B kategorije
  • Srednji, VI ili VII stepen stručne spreme

Ukoliko ispunjavate navedene uslove, pošaljite svoju prijavu i radnu biografiju (CV) elektronskim putem ili na adresu:

Primar tehno d.o.o.
Ćirpanova 25/a
21473 Maglić
tel: 021/2285-041

Napomena: Biće kontaktirani kandidati koji uđu u uži izbor.

Rok za konkurisanje: 01.11.2018.

    Konkurs je istekao.

    PRIMAR TEHNO d.o.o.

    Preduzeće PRIMAR TEHNO posluje od 1993. godine i bavi se projektovanjem proizvodnih procesa i proizvodnjom procesne opreme i mašina za potrebe prehrambene industrije. Posebna pažnja kod nas se posvećuje proizvodnji i montaži mašina za punjenje i ambalažiranje svih vrsta napitaka i ostalih prehrambenih proizvoda.

    Direktan link do oglasa