Konkurs je istekao.

Autofarbar

Targo Car d.o.o.

Novi Sad, ZRENJANINSKI PUT 6

20.01.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

TAGO CAR d.o.o. Novi Sad, ovlašćeni prodavac i serviser vozila TOYOTA, CITROEN I CHEVROLET.

Zbog povećanog obima posla raspisujemo konkurs za sledeće radno mesto: Autofarbar – izvršilaca 1

Uslovi:

  • Najmanje III stepen stručne spreme, obavezno tehničko poznavanje motornih vozila
  • Radno iskustvo najmanje 2 godine na poslovima  pripreme i farbanja putničkih vozila
  • Rukovanje opremom za farbanje (brusilice, pištolji, komora, mašine za poliranje)
  • Osnovno poznavanje rada na računaru
  • Urednost i preciznost
  • Sklonost timskom radu
  • Vozačka dozvola „B“ kategorije
  • Da nije krivično osuđivan i da se ne vodi krivični postupak

Opis posla:

  • Pregled oštećenja i procena potrebne popravke na vozilima
  • Popravka oštećenih mesta brušenjem kompletnih površina
  • Priprema površine za gitovanje i nanošenje podloge za boje
  • Otprašivanje i antistatičko čišćenje
  • Mešanje boja u mikseru prema uzorku i klasi boje
  • Ručno nanošenje boje prskanjem sa unutrašnje i spoljašnje strane karoserije
  • Ujednačavanje nijansi boje
  • Sušenje u komori
  • Vizuelna kontrola
  • Poliranje lakiranih površina
  • Obavezno održavanje opreme, alata i radnog prostora, u dobrom i urednom stanju

Nudimo Vam:

  • Odlično radno okruženje u modernom objektu
  • Vrhunsku oprema za rad
  • Redovnu zaradu
  • Mogućnost napredovanja i stručnog usavršavanja
  • Stalni radni odnos

    Tago Car d.o.o. Novi Sad

    • Srbija, Novi Sad, Zrenjaninski put 6
    • PIB: 108555474
    • Matični broj: 21022985