Konkurs je istekao.

Biznis prodavac

BeotelNet - ISP d.o.o.

Beograd

30.07.2021.

BeotelNet-ISP d.o.o., najstariji internet servis provajder u Srbiji i jedna od vodećih telekomunikacionih kompanija, otvara konkurs za radno mesto: Biznis prodavac

Potrebne kvalifikacije:

Ø  VI/VII stepen obrazovanja ekonomskog, administrativnog ili tehničkog smera;

Ø  odlično poznavanje Internet tehnologija i telekomunikacija;

Ø  Znanje rada na računaru, MS Windows i MS-Office;

Ø  Znanje engleskog jezika

Ø  Vozačka dozvola B kategorije

Ø  Najmanje 1 godina radnog iskustva u struci.

Opis posla:

Ø  Slanje ponuda i prezentacija usluga Društva poslovnim korisnicima čiji je očekivani promet manji od 50 eura na mesečnom nivou i korisnicima koji žele neku od paketom definisanih usluga koju nudi Društvo;

Ø  Pronalaženje novih korisnika u cilju realizacije usluga potpisivanjem ugovora, kao i provera boniteta novih korisnika pre stupanja u ugovornu obavezu;

Ø  Kontaktiranje potencijalnih korisnika sa postojećim paketima i ugovaranje sastanaka;

Ø  Pregovaranje oko cena i ostalih uslova u okvirima koji su određeni od strane nadređenog;

Ø  Pravljenje ugovora, aneksa i dopisa u vezi realizacije poslova Društva;

Ø  Briga o postojećim korisnicima koji su pravna lica;

Ø  Briga o promenama podataka korisnika i ažuriranje istih u sistemu informacionom sistemu Društva;

Ø  Davanje naloga za fakturisanje, kod promene uslova pružanja servisa postojećim korisnicima ili početka saradnje sa novim korisnikom;

Ø  Ažuriranje Share point baze sa svim relevantnim podacima za rad Direkcije;

Ø  Izveštaj na mesečnom nivou o ostvarenim rezultatima vezanim za definisane ciljeve;

Ø  Uslugu telemarketinga ka biznis korisnicima;

Ø  Obavlja i druge poslove iz svoje oblasti shodno potrebama, a po nalogu neposrednog rukovodioca;

Ø  Pravljenje izveštaja na periodičnom nivou o ostvarenim rezultatima vezanim za definisane ciljeve.

Profil kandidata:

Ø  Dinamičan, komunikativan, timski orijentisan i dobro organizovan sa istaknutim pregovaračkim sposobnostima;

Ø  Usmeren na sticanje novih klijenata i postizanje rezultata;

Ø  Ima želju za stalnim napredovanjem, usavršavanjem i ličnim dokazivanjem;

Ø  Predan i fokusiran na tačnost, profesionalnost i kvalitet.

Zaposlenima nudimo:

Ø  Rad u dinamičnom timu;

Ø  Praktičnu edukaciju u realnim uslovima rada;

Ø  Proaktivnu sredinu koja omogućava individualni razvoj i samostalnost u radu.

Konkurs je istekao.

“BeotelNet-ISP” d.o.o.

BEOTELNET ISP DOO BEOGRAD - BeotelNet, jedan od vodećih Internet servis provajdera u Srbiji, počeo je sa radom 26. februara 1996. godine. BeotelNet, kao kuća koja je dovela prvi međunarodni internet link kod nas, posluje u duhu dobre brige o korisnicima, sa tendencijom da se Internet približi svima, a prema njihovim željama i mogućnostima. - Pružamo mogućnost povezivanja na Internet stalnom vezom, žičnim i bežičnim putem, preko ADSL-a. - Tehnička podrška odgovara na zahteve svih korisnika sedam…

Direktan link do oglasa