Bravar-limar monter

M-Frigo

Lazarevac, Vladike Nikolaja Velimirovića

06.10.2024.

2 izvršioca CV nije obavezan ugovor puno radno vreme 1. smena

M-FRIGO je firma koja se bavi dizajniranjem, projektovanjem, proizvodnjom i servisiranjem ugostiteljske, pekarske, mesarske i poslastičarske opreme. Opremamo markete, hotele, motele, restorane, pizzerije, pekare, mesare, poslastičarnice.

Deo naših proizvoda i reference možete videti na: www.m-frigo.com

Facebook: Mfrigo Lazarevac, Instagram: M-Frigo Lazarevac

Zbog proširenja poslovnih kapaciteta i povećanog obima posla, raspisujemo konkurs za radno mesto:

BRAVAR-LIMAR MONTER

(više izvršilaca)

Opis posla:

  • Sečenje, savijanje, bušenje brušenje cevi i limova
  • Montaža elemenata u radionici i po potrebi na terenu
  • Rad na CNC mašinama:
    • CNC laser za sečenje lima I cevi
    • CNC punch presi
    • CNC apkant presi
    • CNC makazama

Uslovi za prijavu:

  • Minimum III/IV stepen SSS
  • Poželjno radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Poznavanje rada sa ručnim alatima (bušilice, brusilice, aparat za varenje)
  • Poželjno iskustvo u radu na apkant presi i makazama, ali nije neophodno.
  • Vozačka dozvola B kategorije-poželjna, nije neophodna

Nudimo:

  • Stalni radni odnos
  • Mogućnost usavršavanja u stabilnoj i likvidnoj firmi sa velikim proizvodno-prodajnim potencijalom
  • Obuke zaposlenih za rad na CNC mašinama
  • Redovna isplata zarada, po zakonu
  • Radnu nedelju od 5 radnih dana
  • Rad samo u prvoj smeni

    M-FRIGO

    • Vladike Nikolaja 121, Lazarevac, Srbija
    • PIB: 102702452
    • Matični broj: 55742561

    Direktan link do oglasa