Konkurs je istekao.

Bravar zavarivač

AMM Manufacturing d.o.o.

Kragujevac i inostranstvo

30.06.2021.

AMM Manufacturing, deo kompanije MIND – Milanović Industries Group, nadomak Kragujevca, od 2018. godine posluje u železničkoj industriji. Danas su osnovne delatnosti kompanije razvoj, proizvodnja, montaža, lakiranje različitih komponenta za putnička šinska vozila.

U novim proizvodnim halama za obradu aluminijuma i čelika, kao i najsavremenijoj lakirnici u ovom delu Evrope, AMM Manufacturing radi na projektima za najveće proizvođače vozova i tramvaja u svetu - Alstom, Siemens, CAF, Hitachi Rail. U proizvodnji podova, krovova i stranica, kao i svih elemenata koji čine šasiju šinskog vozila, steznih alata, kao i enterijera, učestvuje više od 500 zaposlenih.

Novi projekti sa sobom nose i nove poslove, koji su aktuelni na raznim lokacijama u Evropi. Pored Srbije, projekti na kojima trenutno AMM Manufacturing radi, aktuelni su i u Španiji, Nemačkoj i Mađarskoj. Potrebni su nam zaposleni koji pored rada u proizvodnji u Kragujevcu imaju mobilnost za privremeni boravak u inostranstvu na realizaciji projekata održavanja i reparacije šinskih vozila.

Opis posla:

  • Rukovanje savremenim aparatima za zavarivanje,
  • Zavarivanje delova shodno tehničkoj dokumentaciji, radnim nalozima i uputstvima kontrole kvaliteta,
  • Sprovođenje reparacije na neusaglašenim proizvodima shodno uputstvima rukovodilaca,
  • Planiranje i organizacija proizvodnog procesa na svojoj radnoj stanici,
  • Praćenje plana proizvodnje, priprema komponenata i poluproizvoda za zavarivanje,
  • Izvođenje najsloženijih bravarsko-monterskih poslova,
  • Obrada limova, profila i cevi,
  • Ručno ili mašinsko narezivanje navoja, savijanje, brušenje i bušenje,
  • Montaža podsklopova – sklopova,
  • Priprema i pozicioniranje komponenata za zavarivanje.

Uslovi za kandidate:

  • Radno iskustvo od najmanje 6 meseci na istim ili sličnim poslovima,
  • Poželjno je poznavanje i iskustvo na bravarskim poslovima,
  • Smatraće se prednošću posedovanje atesta za MIG/MAG/TIG zavarivanje,
  • Svim kandidatima koji budu ispunjavali uslove, biće obezbeđena dodatna obuka, teorijsko i praktično usavršavanje.
    Konkurs je istekao.

    MIND - Milanović Industries Group

    Milanović Industries Group locirana je u MIND Parku, u samom srcu Šumadije, na 12km od Kragujevca na lokaciji Sobovica – Lužnice, predstavlja investicioni i razvojni centar koji će imati veliki uticaj na reindustrijalizaciju celog regiona. Tvorac i investitor MIND Parka, kompanija MIND Real Estate na čelu sa Bratislavom Milanovićem, aprila 2018. godine započinje kreiranje okruženja koje podstiče razvoj, kreativnost i inovacije.  Sa misijom da postane jedinstveni centar kompetencija u industriji…

    Direktan link do oglasa