Konkurs je istekao.

Broadcast IT Administrator

Arena News Channels d.o.o. - Arena Sport

Beograd, Milentija Popovica 9, Sava Centar

27.08.2022.

ugovor puno radno vreme 1, 2. i 3. smena dostupno studentima

Poštovani,
Arena News Channels d.o.o. kao deo Arena Channels Group je u potrazi za Broadcast IT administratorima sa ili bez iskustva.
Ako volite televizijsku tehniku, produkcionu opremu i želite da postanete deo velikog tima i kompanije sa preko 50 kanala u emitovanju u zemlji i inostranstvu, a raspolažete potrebnim i praktičnim znanjima - mi smo prava adresa za Vas!

Zaduženja:

  • Odgovoran za održavanje Broadcast IT serverske infrastrukture i opreme u službi emitovanja programa
  • Odgovoran za održavanje Broadcast računarske mreže kao i njene sigurnosti
  • U funkciji je podrške realizacije i emitovanja TV programa
  • Nadgleda, interveniše u radu svih operatera na broadcast IT opremi, rešava nastale probleme kako bi se nesmetano obavljao rad u proizvodnji i emitovanju.
  • Blagovremeno obaveštava rukovodioca o nastalim problemima i preventivno deluje na rešavanju problema
  • Brine o resursima i redovnom održavanju na Broadcast IT sistemu
  • Vodi računa o redovnom ažuriranju sistema, backup-u
  • U slučaju problema, u komunikaciji sa proizvođačem opreme, otvaranju servisnih tiketa itd.
  • Vođenje redovne dokumentacije i ažuriranje šema na block level nivou

Uslovi uključujući poželjne uslove rada:

  • IT diploma ili određene sertifikacije iz IT oblasti (poželjno)
  • Napredno znanje engleskog jezika, minimum B2 nivo
  • Minimum 3 god iskustva u post-produkciji ili administriranju i održavanje post-produkcione infrastrukture opreme, storage-a i ostalih sistema iz oblasti post produkcije i proizvodnje video-audio sadržaja
  • Poznavanje i funkcionisanje Televizijskog okruženja, računarske mreže, mrežnih NAS/SAN storage sistema, Virtualne infrastrukture kao i aplikativno poznavanje Server/klijent okruženja
  • Poželjno poznavanje alata i software-a koji se koriste u TV produkciji i proizvodnji (Avid alati, Adobe alat, Edius, Grafički sistemi: Vizrt, Avid, Orad itd)
  • Poželjno poznavanje traffic sistema, sistema za automatizaciju i upravljanje, aplikativnih software-a za kontrolu uređaja na hardwareskom nivou.
  • Poželjno znanje iz oblasti dizajna lokalne mreže (LAN)
  • Razumevanje mrežnih protokola i IP adresiranja
  • Razumevanje koncepta domena u mrežnom okruženju i poznavanje mrežne opreme
  • Konkretan rad sa aktivnom i pasivnom mrežnom opremom
  • Poznavanje PC komponenti, hardware-a, servera i njihovih pratećih elemenata
  • Poznavanje mrežnih servisa
  • Implementacija rešenja
  • Korisnička podrška iz Broadcast IT domena
  • Ažuriranje postojećeg i implementacija novog softvera
  • Arhiviranje i strategije podrške
  • Razne nadogradnje sistema i hardware-a
  • Rekonfiguracija hardwerskih rešenja
  • Dnevni nadzor, održavanje i upravljanje svim delovima sistema

Nudimo:

  • Stalno zaposlenje
  • Rad u stručnom timu spremnom za pomoć kako bi se što pre ušli u operativan i samostalan rad
  • Nudimo plaćene obuke i treninge kao pomoć u tvom daljem usavršavanju
  • Treninge i obuku za funkcionisanje kompletnog sistema
  • Kompetentna plata i uslovi što odgovara visokim zahtevima pozicije
  • Privatno zdravstveno osiguranje
  • Ostali posebni uslovi

Vaše prijave i CV možete poslati elektronskim putem.

    Konkurs je istekao.

    Euronews doo

    • Milutina Milankovica 9, Beograd, Srbija
    • PIB: 111558155
    • Matični broj: 21501859

    Direktan link do oglasa