Konkurs je istekao.

CNC operater na Apkant presi

Propulzija d.o.o.

Beograd

21.10.2021.

PROPULZIJA d.o.o.  je domaća kompanija i jedna od vodećih firmi u proizvodnji POS displeja sa više od 25 godina uspešne poslovne tradicije. Sektor proizvodnje smešten je u moderno opremljenom prostoru u Rušnju, opština Čukarica.

Za više informacija posetite sajt www.propulzija.com

Zbog povećanog obima proizvodnje, potrebne su nam ozbiljne, odgovorne osobe za posao: CNC operater na Apkant presi

Uslovi:

  • Minimum III/IV stepen stručne spreme (tehnička struka)
  • Neohodno iskustvo rada na CNC mašinama kao I iskustvo u savijanju zahtevnih pozicija
  • Poželjna sposobnost samostalnog rada
  • Preciznost i saradljivost
  • Poštovanje rokova, samostalnost i posvećenost u radu

Opis posla:

  • Obrada delova isečenih na CNC punch i/ili CNC apkant presi prema dobijenoj tehničkoj dokumentaciji
  • Vrši pripremu mašine za obradu lima (štelovanje mašine),
  • Svakodnevno održava i kontroliše ispravnosti mašine i alata
  • Održava higijenu radnog prostora i mašine
  • Popunjava svu prateću dokumentaciju i radne naloge
  • Po potrebi rad na ručnoj obradi sklopova i podsklopova

Nudimo Vam:

  • Radni odnos
  • Stimulativnu zaradu
  • Mogućnosti za permanentno usavršavanje unutar i van kompanije
  • Rad u stabilnoj kompaniji na reprezentativnim projektima
  • Dobro organizovano radno okruženje
  • Dinamičnu atmosferu gde se ceni i vrednuje zainteresovanost, posvećenost, individualni doprinos i timski rad

Molimo Vas da svoju biografiju (CV) pošaljete elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Dostavljanjem prijave kandidat daje pristanak da kompanija lične podatke obrađuje u postupku selekcije u skladu sa Zakonom o zaštiti podataka o ličnosti.

    PROPULZIJA  d.o.o. je moderna, dinamična kompanija sa tradicijom poslovanja preko 25 godina. Kompanija iz godine u godinu beleži intenzivan rast, razvoj  poslovanja i unapređenje tehnologije u proizvodnji POS displeja u skladu sa modernim standardima. Kompanija PROPULZIJA ima 3 Profitna Centra: 1. POSM (Point of Sales Materials) koji služi za izlaganje proizvoda robe široke potrošnje u prodavnicama širom Evrope. 2. Higijenske Stanice, koje smo razvili u saradnji sa dva najveća svetska…

    Direktan link do oglasa