Konkurs je istekao.

Category/Brand Manager

BIMAL Trading d.o.o.

Beograd

01.07.2021.

ugovor puno radno vreme

BIMAL Trading d.o.o. iz Beograda predstavlja glavnu operativnu trading kompaniju u okviru BIMAL Grupe kompanije STUDEN & CO Holding. BIMAL Trading d.o.o. je primarno zadužen za aktivnosti trgovine sirovim uljem, uljaricama i žitaricama, kao i distribuciju gotovih proizvoda BIMAL d.d. Brčko distrikt BiH na tržištu Srbije.

U sklopu naše kompanije zapošljavamo niz visokokvalifikovanih ljudi, koje povezuje dinamičnost, jasna poslovna orijentisanost i volja za radom i postizanjem uspeha. Prepoznajući činjenicu da je ključ uspeha kompanije u njenim zaposlenima, tražimo ljude koji dele ambiciju da budu uspešni u svom poslu. Više informacija o poslovnoj grupi i njenim članicama možete naći na www.sco-group.com. Za potrebe poslovanja BIMAL Trading d.o.o. raspisujemo konkurs u Beogradu za radno mesto:

Osnovni opis poslova:

  • Prodaja jestivih rafinisanih ulja;
  • Kontinuirano radi na povećanju tržišnog učešća na svim tržištima na kojima se vrši prodaja ulja;
  • Sarađuje u izradi marketing budžeta i izveštava o njegovoj o realizaciji;
  • Priprema, osmišljava i predlaže BTL aktivnosti;
  • Redovno održava komunikaciju sa svim distributerima i kupcima jestivih ulja;
  • Aktivno i redovno prati i izveštava o kretanjima cena na svim tržištima, kao i o svim promenama o slobodnoj trgovini u državi;
  • Predlaže cenovnu politiku proizvoda na osnovu stanja na pojedinim tržištima;
  • Predlaže strategije razvoja novih proizvoda u postojećem portfoliu;
  • Pozicioniranje i negovanje Brand-a iz svog portfolia;
  • Održavanje „Brand Management Manual-a“ dokumenta;
  • Jačanje imidža brenda na tržištu;
  • Učestvuje u izradi dizajna novih i izmene postojećih proizvoda, pripreme promotivnih materijala, medijske podrške, promocije i organizacije drugih marketinških aktivnosti;
  • Kontinuirano prati evidenciju osiguranja kupaca i sprovodi neophodne procedure i aktivnosti u vezi sa osiguranjem kupaca u skladu sa poslovnom politikom BIMAL Grupe;
  • U saradnji sa kolegama radi na organizaciji prometa roba, odnosno prati tok kretanja robe od skladišta do krajnjeg kupca;
  • Sprovodi proceduru u vezi sa neusaglašenim proizvodom i reklamacijama;
  • Izrađuje nedeljne, mesečne, kvartalne i godišnje izveštaje;
  • Radi na održavanju korporativnog imidža kompanije (Grupacije) i daje predloge za poboljšanje i unapređenje prodaje, te inicira nove poslovne ideje.

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema ekonomskog, agroekonomskog ili prehrambenog smera;
  • Radno iskustvo od 3 godine na istim ili sličnim poslovima;
  • Odlično znanje engleskog jezika (poželjno znanje i nemačkog jezika) ;
  • Dobro poznavanje rada na računaru (Word, Excel, Power Point)
  • Vozačka dozvola B kategorije.

Poželjne osobine koje kandidat treba da poseduje:

  • Dobre organizacione sposobnosti;
  • Izrazita sposobnost preuzimanja inicijative, kao i rad u timu sa visokim stepenom poverljivosti;
  • Kreativnost u osmišljavanju i primeni novih metoda poslovanja;
  • Razvijene prodajne veštine, kao i dobra komunikacija sa svim kupcima i dobavljačima;
  • Visoka mobilnost;
  • Sposobnost i spremnost daljeg usavršavanja.

Šta nudimo:

  • Rad u dinamičnom okruženju;
  • Saradnja puna izazova;
  • Velika mogućnost trajnog usavršavanja i napredovanja.

Rok za slanje prijava je 01.07.2021. godine. Kandidati koji uđu u uži izbor biće obavešteni u roku od 7 dana od zatvaranja konkursa.

    Kompanija BIMAL Trading d.o.o. sa sjedištem u Beogradu osnovana je 2013. godine i predstavlja trading kompaniju u okviru BIMAL Grupe. BIMAL Trading d.o.o. primarno je zadužen za trgovačke aktivnosti BIMAL Grupe, nabavku sirovih biljnih ulja, uljarica i žitarica, kao distribuciju gotovih proizvoda Grupe na tržište Srbije.BIMAL Grupa sa sjedištem u Brčkom, BiH, lider je u preradi uljarica i žitarica kako u zemlji, tako i u regionu. Naše poslovanje obuhvata obradu, proizvodnju, trgovinu, skladištenje…

    Direktan link do oglasa