Konkurs je istekao.

Community Coordinator

Games d.o.o.

Beograd, Bulevar Mihajla Pupina 117

27.07.2021.

ugovor puno radno vreme

Community Coordinator (Koordinator odnosa sa kupcima) - (na neodređeno radno vreme, radno mesto u Beogradu)

OPIS POSLA:

  • Vođenje društvenih mreža (FB, Instagram, TikTok...)
  • Komunikacija sa klijentima (telefon, chat, društvene mreže)
  • Pisanje saopštenja
  • Pisanje i obrada opisa proizvoda
  • Aktivno učestvovanje u marketing kampanjama

DODATNE OBAVEZE:

  • Kreiranje sadržaja za društvene mreže
  • Rad u Web sektoru – obrada porudžbina
  • Pakovanje Web porudžbina
  • Ostalo vezano za Web sajt i Web sektor

USLOVI:

  • Pismenost i elokventnost su neophodni
  • Izgrađene veštine komunikacije
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office paket)
  • Znanje engleskog jezika
  • SSS
  • Odgovornost i preciznost u radu, usmerenost na zadate ciljeve
  • Smisao za timski rad

PREDNOST:

  • Radno iskustvo na sličnim poslovima
  • Sklonost ka pisanju, načitanost
  • Kreativnost i inovativnost
  • Poznavanje programa za obradu slike, video editing
  • Poznavanje gejminga – osnovne platforme, glavne igre...

NUDIMO:

  • Dobre uslove rada, prijatno okruženje
  • Siguran posao i solidnu platu.

Za više informacija o kompaniji posetiti www.games.rs.

    Games d.o.o. Beograd

    Firma GameS d.o.o. osnovana je u aprilu 2007. godine. Osnovna delatnost firme je vođenje lanca specijalizovanih IT maloprodaja igara, konzola i prateće igračke opreme. Prva radnja otvorena je u Beogradu u avgustu 2007. Danas Games ima pet radnji: tri u Beogradu (TC Delta City, Shopping Centar Ušće, knjižara Vulkan/Sremska) i po jednu u Novom Sadu (TC Bazaar) i Kragujevcu (TC Plaza).

    Direktan link do oglasa