Konkurs je istekao.

Cvećar

Ana Jelić PR

Novi Sad, Braće Ribnikar 25a

25.04.2021.

ugovor nepuno radno vreme 1. i 2. smena

CVEĆARA i DEKOR KLARA iz Novog Sada, otvara radno mesto za radnika-cvećara sa iskustvom.

Potrebna komunikativna, kreativna, pedantna i vredna osoba za rad u salonu cveća i poklona Klara iz Novog Sada.

Opis posla

Pravljenje cvetnih aranžmana i buketa, kao i održavnje rezanih i saksijskih biljaka, održavanje prostora, prodaja buketa, aranžmana i poklona.

Zadaci

  • izrada cvetnih aranžmana, od svežeg cveća
  • prodaja saksijskog cveća
  • primanje, praćenje zaliha, izlaganje robe, prodaja
  • komunikacija sa kupcima
  • vođenje računa o održavanju higijene celokupnog radnog mesta

Profil kandidata

  • ozbiljna, kreativna, komunikativna, pedantna i odgovorna osoba.

Znanje i veštine

  • neophodno radno iskustvo u aranžiranju cveća i cvetnih aranžmana minimum 2 godine
  • obavezno poznavanje rada na fiskalnoj kasi
  • komunikacija sa kupcima je izuzetno važan faktor u prijemu kandidata

Nudimo

  • odlične uslove za rad, siguran posao i rad u prijatnoj atmosferi
  • mogućnost napredovanja i profesionalnog usavršavanja
  • obezbeđeni prijatni uslovi rada u lepom okruženju
  • redovna isplata zarade
  • prijava na socijalno osiguranje

Prednost

  • izražene prodajne veštine kod kandidata
  • odlične komunikativne sposobnosti
  • ljubaznost, pedantnost i efikasnost u radu

Uslovi rada:

  • Radno vreme u smenama, delimično radno vreme.
  • Prijava, plata po dogovoru.

Obavezno priložiti fotografiju uz CV.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

Prijave slati elektronskim putem.

    • Braće Ribnikar 25a, 21000 Novi Sad, Srbija
    • PIB: 111873725
    • Matični broj: 65717301

    Direktan link do oglasa