Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Digital Marketing Manager

EmaGlam

Beograd, Šumatovačka

19.06.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

EmaGlam je on-line beauty i make up prodavnica koja radi na teritoriji Srbije, Hrvatske, Bugarske i Slovenije.

Zbog proširenja kolektiva, raspisujemo konkurs za radno mesto: Digital Marketing Manager

Opis posla:

  • Implementiranje, praćenje i optimizacija kampanja digitalnog marketinga i strategije;
  • Planiranje i upravljanje izvršavanjem SEO (optimizacije za pretraživače)/SEM (optimizacije za društvene mreže);
  • Rukovođenje marketing bazom podataka, nalozima na društvenim mrežama, kao i e-mail kampanjama;
  • Aktivno upravljanje plaćenim reklamnim kampanjama;
  • Rukovođenje Google analitikom;
  • Vršenje analize krajnjih korisnika na društvenim mrežama;
  • Planiranje i izvršavanje testova za povećanje broja konverzija;
  • Merenje i izveštavanje o uspesima kampanja digitalnog marketinga (ROI – povratak uloženog / KPI – ključni indikatori procesa);
  • Testiranje i optimizacija korisničkog iskustva (putem izbrane publike ili softvera koji snimaju postupke korisnika;
  • Priprema i obada teksta za oglašavanje na Google i društvenim mrežama.

Uslovi:

  • Iskustvo u obavljanju sličnih poslova;
  • Odlično poznavanje Google, Facebook i Instagram platformi;
  • Visoka stručna sprema;
  • Orijentisanost na timski rad i pozitivan stav u radu;
  • Fokusiranost na ostvarenje radnih zadataka;
  • Tačnost i urednost u radu.

Nudimo:

  • Mlado i kreativno radno okruženje;
  • Stalno zaposlenje;
  • Mogućnost uvećanja  zarade kroz novčane bonuse,  a shodno rezultatima Vašeg rada.

Rad je isključivo iz kancelarije.

Ukoliko ste spremni da svoja stečena znanja i iskustva primenite i unapredite, odgovorni ste i dobro organizovani, pošaljite nam svoju prijavu elektronskim putem.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi.

    EmaGlam Shop

    • Srbija, Beograd, Šumatovačka 40
    • PIB: 110448630
    • Matični broj: 21351202
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?