Diplomirani građevinski inženjer

Capital Developments d.o.o.

Beograd

05.05.2021.

ugovor puno radno vreme

Kompanija CAPITAL DEVELOPMENTS doo iz Beograda raspisuje konkurs za sledeću poziciju: Diplomirani građevinski inženjer

Potrebni uslovi:

  1. Diplomirani građevinski inženjer
  2. Radno iskustvo od minimum 5 godina u izvođenju građevinskih i zanatskih radova
  3. Posedovanje licence za projektovanje i izvođenje
  4. Poznavanje rada na računaru (AutoCAD, MS Office)
  5. Timski rad, sistematičnost i odgovornost
  6. Dobre organizacione sposobnosti

Opis posla:

  • Organizacija i vođenje gradilišta od strane investitora
  • Saradnja sa podizvođačima i koordinacija istih
  • Praćenje dinamike i kvaliteta izvedenih radova
  • Priprema i analiza ponuda i situacija

Kompanija vam nudi:

  • Redovna primanja
  • Zaposlenje na određeno/neodređeno vreme sa mogućnošću napredovanja
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
  • Profesionalno radno okruženje puno dinamike i izazova

Zainteresovani kandidati mogu proslediti svoj CV elektronskim putem.

    • Srbija, Beograd, Resavska 11
    • PIB: 110351665
    • Matični broj: 21341193

    Direktan link do oglasa