Konkurs je istekao.

Diplomirani inženjer građevinarstva - hidro smer

Via inženjering d.o.o.

Novi Sad, Cara Uroša 3

02.12.2020.

ugovor puno radno vreme

O nama:

Via inženjering d.o.o. Novi Sad posluje punih 15 godina na tržištu Srbije, u oblasti projektovanja saobraćajnica i ostalih saobraćajnih površina, zatim saobraćajne signalizacije, hidrotehničkih instalacija, a od 2017. godine, i u oblasti projektovanja mostova i ostalih putnih objekata.

Najveći deo naših projekata u poslednjih nekoliko godina odnosi se na održavanje puteva, prvenstveno državnih puteva, čiji je upravljač JP Putevi Srbije (redovno i urgentno održavanje, rehabilitacija).

Na drugom mestu, nalaze se projekti izgradnje i rekonstrukcije puteva i saobraćajnica u gradovima i naseljenim mestima, kao i izgradnje objekata od državnog značaja. Osim navedenog, bavimo se projektovanjem svih ostalih saobraćajnih površina, u zavisnosti od potreba i zahteva investitora.

Opis posla:

Izrada hidrotehničkih projekata i projekata hidrotehničkih instalacija, kao i građevinske geotehnike iz pripadajuće uže stručne oblasti.

Posao se obavlja u udobnom poslovnom prostoru, koji je opremljen najsavremenijom opremom i potrebnim softverima.

Uslovi, veštine i osobine kandidata:

  • VII/VII1 stepen stručne spreme – građevinski fakultet – odsek/smer - HIDRO
  • Sa ili bez radnog iskustva
  • Rad na računaru, poznavanje programa - AutoCAD, MS Office
  • Poznavanje programa Urbano Canalis
  • Spremnost na timski i individualni rad u dinamičnom okruženju
  • Visok nivo motivacije i angažovanosti
  • Analitičnost i sistematičnost u radu
  • Sposobnost za rad na više projekata istovremeno
  • Visok stepen efikasnosti u radu i usmerenosti na rezultat
  • Posvećenost, rad na sopstvenom usavršavanju i odgovoran pristup poslu
  • Vozačka dozvola B kategorije

Pogodnosti kod poslodavca:

  • Redovan lični dohodak,
  • Mogućnost sticanja znanja i iskustva na značajnim projektima, a samim tim i licence odgovornog projektanta,
  • Mogućnost napredovanja, koje zavisi od volje i sposobnosti kandidata.

    • Cara Uroša 3, Novi Sad, Srbija
    • PIB: 103198652
    • Matični broj: 08805075

    Direktan link do oglasa