Direktor društva

BFS servis d.o.o.

Beograd

11.07.2020.

ugovor puno radno vreme

Uslovi za kandidate:

·         minimum VII stepen stručne spreme, bez obzira na smer;

·         pet godina radnog iskustva na rukovodećim pozicijama (prednost će imati kandidati koji poseduju iskustvo rada u kolektivima preko 100 zaposlenih);

·         poželjno je iskustvo u oblasti facility menadžmenta, tj. održavanje higijene, tehničko održavanje, hortikultura i sl.;

·         aktivno znanje engleskog jezika;

·         poznavanje rada na računaru (MS Office, internet);

·         vozačka dozvola B kategorije;

Profil kandidata:

·         visok stepen odgovornosti;

·         sistematičan i analitičan pristup poslu;

·         visoko razvijena sposobnost planiranja, organizacije i brzog zaključivanja;

·         sposobnost dobre poslovne komunikacije;

·         sposobnost  rada u timu;

·         usmerenost na rezultate;

·         sposobnost rada pod pritiskom;

·         preporuke o dasadašnjim rezultatima rada;

Opis posla:

·         organizuje i rukovodi  poslovanjem  privrednog društva;

·         zastupa  privredno društvo;

·         stara se i odgovara za zakonitost rada privrednog društva;

·         prati primenu zakona iz oblasti pružanja usluga privrednog društva;

·         u cilju efikasnog funkcionisanja privrednog društva sarađuje sa državnim organima;

·         prati kretanje konkurencije na tržištu iste ili srodne delatnosti;

·         održava kontakt sa postojećim korisnicima usluga, organizuje i uspostavlja kontakte u cilju pronalaženja novih korisnika usluga ;

·         vodi računa o širenju tržišnog udela delatnosti privrednog društva;

·         prati razvoj sredstava za rad i drugih faktora koji  utiču na godišnji rast privrednog društva;

·         osmišljava i organizuje aktivnosti usmerene na razvoj i uvećanje dobiti privrednog društva;

·         prati kretanja na tržištu, razvoja tehnologija i predlaže implementiranje novih tehnologija u sistem poslovanja u cilju unapređenja;

·         odgovoran je za sprovođenje principa poslovanja (produktivnost, ekonomičnost i rentabilnost) privrednog društva;

·         vrši nadzor nad poslovima u okviru delatnosti društva, daje sugestije i propisuje mere za unapređenje rada službi privrednog društva;

·         kontroliše rad saradnika u privrednom društvu i ocenjuje njihov rad i rezultate rada;

·         kontroliše i prati rezultate poslovanja privrednog društva u cilju optimalizacije troškova;

·         obavlja i druge poslove na zahtev osnivača društva

Ukoliko smatrate da ispunjavate  navedene zahteve, pošaljite svoj CV elektronskim putem.

Kandidati koji prijave prosleđuju putem elektronske pošte saglasni su da se njihovi podaci mogu koristiti za potrebe selekcije u smislu Zakona o zaštiti podataka o ličnosti

  • SRBIJA, Beograd, Humska 3c
  • PIB: 108161887
  • Matični broj: 20943165
Više o poslodavcu

Podelite oglas

Direktan link do oglasa