Konkurs je istekao.

Direktor kluba

Fudbalski klub Spartak

Subotica

25.01.2020.

FK SPARTAK iz Subotice raspisuje oglas za poziciju:

Subotica

Uslovi:

  • Viša ili visoka stručna sprema
  • Znanje najmanje jednog stranog jezika
  • Stručne i organizacione sposobnosti za obavljanje rukovodećih poslova
  • Iskustvo u društveno-sportskim aktivnostima i sportu
  • Poznavanje problema razvoja sporta

Radno iskustvo:

  • Minimum tri godine u svojoj stručnoj spremi

Opis poslova:

  • Zastupanje kluba i vođenje poslova kluba u skladu sa zakonom i statutom
  • Organizacija i kontrola obavljanja stručnih poslova u Klubu i preduzimanje mera za unapređenje tih poslova
  • Staranje o pripremama sednica organa Kluba i o izvršavanju odluka i drugih akata tih organa
  • Obavljanje poslova koje na njega prenese predsednik kluba
  • Predlaže Upravnom odboru pravilnik o organizaciji kluba
  • Odgovara za zakonitost poslovanja
  • Obavlja druge poslove u skladu sa Statutom i drugim aktima kluba

Rok za konkurisanje: 25.01.2020.

    • Park Rajhl Ferenca 10, Subotica, Srbija
    • PIB: 100870684
    • Matični broj: 08080747

    Direktan link do oglasa