Konkurs je istekao.

Direktor stadiona

FK Crvena Zvezda

Beograd, Ljutice Bogdana 1a

15.07.2020.

Fudbalski klub Crvena zvezda raspisuje konkurs za radno mesto: DIREKTOR STADIONA “RAJKO MITIĆ"

Ukoliko želite da budete deo tima našeg najtrofejnijeg kluba, imate mogućnost da nam se pridružite prijavom na konkurs za mesto direktor stadiona “Rajko Mitić”.

FK Crvena zvezda teži ka angažovanju stručnih kadrova, primeni savremenih metoda u upravljanju i izvođenju građevinskih radova, primeni savremene tehničke opreme i mehanizacije i modernizaciji stadiona.

Uslovi:

  • VSS/VII građevinski fakultet, mašinski fakultet ili arhitektonski fakultet
  • Minimum 5 godina radnog iskustva
  • Iskustvo na rukovodećim mestima
  • Rad na računaru: Microsoft Office i AutoCAD
  • Odlično znanje engleskog jezika

Poželjno:

  • Znanje i iskustvo u održavanju terena
  • Vozačka dozvola B kategorije

Zaduženja:

  • Redovna kontrola i održavanje terena i svih objekata
  • Organizacija rada radnika, opreme i mehanizacije na održavanju
  • Organizacija poslova na tekućem održavanju
  • Učešće u organizaciji utakmica
  • Kontrola stadiona u odnosu na kriterijume iz pravilnika UEFA i FSS
  • Priprema i koordinacija investicija
  • Organizacija izrade tehničke dokumentacije
  • Priprema projektnih zadataka
  • Priprema tenderske dokumentacije
  • Organizacija građevinskih radova
  • Komunikacija sa nadležnim organima
  • Stručni nadzor u izvođenju radova
  • Konstantno praćenje trendova u sportskoj infrastrukturi
  • Konstantno praćenje regulative vezane za sportske objekte

Kompetencije:

  • Odgovornost, sposobnost planiranja i organizacije posla
  • Mogućnost rada na velikim projektima
  • Fleksibilnost i ažurnost
  • Izražena inicijativa
  • Sposobnost za rad u dinamičnom okruženju i timski rad

Nudimo vam: dinamično radno okruženje i rad na reprezentativnim projektima

Zainteresovani kandidati treba da pošalju CV elektronskim putem.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.
    Upoznajte poslodavca FK Crvena Zvezda

    Naša priča Fudbalski klub Crvena zvezda je osnovan 1945. godine i od postojanja prednjači kao lider uspešno se baveći najpopularnijim sportom na svetu. Tokom bogate istorije Zvezda je osvojila 34 titule prvaka država, 27 trofeja namenjenih pobedniku nacionalnog kupa, dok smo u 13 navrata podigli duplu ... Saznajte više

    Beneficije

    • OBUKE, KONFERENCIJE
    • TIMSKA DRUŽENJA
    • SPORT I REKREACIJA
    • NAGRADE, BONUSI, POKLONI
    • EDUKACIJA, PROFESIONALNI RAZVOJ
    • DOBROVOLJNO ZDRAVSTVENO OSIGURANJE
    • ZDRAVLJE
    • OBEZBEĐENA OPREMA ZA RAD
    • OBEZBEĐEN PARKING
    • KOMPANIJSKI POPUSTI

    Direktan link do oglasa