Konkurs je istekao.

Dispatcher

Silver Fox Group d.o.o.

Beograd

12.11.2021.

ugovor puno radno vreme 2. smena

Kompanija Silver Fox Group iz Beograda, u saradnji sa poslovnim partnerom iz Amerike - ADA Logistics Corp otvara poziciju za: DISPATCHER (II smena) - Broj izvršilaca: 2

Opis posla:

  • Prikupljanje, analiziranje i praćenje podataka bitnih za obavljanje usluga u drumskom prevozu
  • Svakodnevno komuniciranje sa klijentima i vozačima
  • Organizovanje transporta robe po najboljoj ceni

Uslovi:

  • OBAVEZNO ISKUSTVO NA POZICIJI DISPATCHER
  • Odlično poznavanje transporta na teritoriji Amerike
  • Odlično poznavanje engleskog jezika
  • Poznavanje rada na računaru
  • Odgovornost, stabilnost, fleksibilnost i timski rad

Naša ponuda:

  • Rad u prijatnoj atmosferi
  • Odlični uslovi
  • Mogućnost ostvarivanja bonusa u zavisnosti od rezultata
  • Radno vreme: Od ponedeljka do petka (od 13h do 22h ili od 14h do 23h)

Vaše biografije možete slati elektronskim putem.

    • Bulevar Arsenija Carnojevica 106, Beograd, Srbija
    • PIB: 112287634
    • Matični broj: 21642568

    Direktan link do oglasa