Konkurs je istekao.

Domar

Sport Time Balkans

Beograd

17.09.2021.

ugovor puno radno vreme

Domar /Janitor

Opis posla:

  • Kontinuirano prati sve zahteve maloprodajnih i veleprodajnih objekata, kao i centarskih objekata koji su u njegovoj nadležnosti, a koji se odnose na tehničko održavanje opreme, instalacija i objekata.
  • Vrši prijem i obradu pristiglih zahteva za održavanjem.
  • Nakon odobrenja zahteva, od strane odgovornih lica, vrši angažovanje spoljnih servisera za otklanjanje prijavljenih nedostataka i kvarova na opremi, objektima i instalacijama.
  • Kontinuirano vrši kvalitativnu i kvantitativnu kontrolu izvršenih radova i ugrađenih delova od strane angažovanih servisera angažovanih na održavanju objekata, zelenila i betonskih površina, i daje stručno mišljenje, primedbe i komentare na iste.
  • Pušta opremu i postrojenja u operativni rad i zaustavlja na kraju operativnog rada ili u slučaju poremećaja ili kvara, kontroliše i podešava parametre postrojenja i opreme
  • Sprovodi pripremu za izvođenje radova i nadzire rad spoljnih izvođača održavanja.
  • Kontinuirano vrši obilaske objekata,opreme, postrojenja i instalacija, na kojima konstatuje uočene tehničke nedostatke i neispravnosti, a o čemu sačinjava izveštaje i dostavlja ih odgovornim osobama društva
  • Obaveštava o potrebi angažovanja službi za dezinfekciju, dezinsekciju i deratizaciju
  • Obavlja električarske, vodoinstalaterske, bravarske, stolarske, limarske, molerske i druge poslove u cilju popravki i održavanja objekata, zelenila i betonskih površina
  • Rukuje postrojenjima u kotlarnici
  • Vrši kontrolu poštovanja kućnog reda objekta
  • Obavlja montažno demontažne radove
  • Sastavlja predloge i planove aktivnosti tehničkog održavanja
  • Sprovodi mere preventivnog održavanja na objektima i instalacijama
  • Vodi urednu evidenciju i arhivira dokumentaciju vezanu za sve aktivnosti preventivnog i interventnog tehničkog održavanja (check liste na dnevnom, nedeljnom i mesečnom nivou), kao i evidenciju o stanju alata i enterijera
  • Poznaje i kontinuirano prati zakonsku regulativu iz oblasti održavanja
  • Daje predloge koji se odnose na tehnička unapređenja i energetsku efikasnost objekata i opreme
  • Daje predloge za otpis OS i SI
  • Kontroliše prijem i izdavanje enterijera i oragnizuje prijem/isporuku po planu
  • Kontrola protivpožarnih sistema, uređaja, i opreme prema planu održavanja
  • Prati i kontroliše ugradnju opreme, izvođenje građevinskih i drugih radova, postavljanje instalacija
  • Kontroliše i odgovara za kvalitet isporučene i montirane opreme, rezervnih delova i izvedenih radova izvođača angažovanih od strane službe održavanja za objekte
  • Odgovara za sprovođenje tehničkog održavanja (kontrola svih tehničkih prostorija)
  • Obavlja i druge srodne poslove po nalogu neposrednog rukovodioca, za koje je osposobljen

Uslovi:

  • Stručna sprema: IV stepen stručne spreme bez posebnog usmerenja
  • Radno iskustvo: neophodno radno iskustvo u obavljanju sličnih poslova

Potrebna znanja i veštine:

  • Samostalnost u radu,  posvećenost, odgovornost
  • Znanje osnovnog rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije

    Kompanija Sport Time Balkans od 2015. ekskluzivni je distributer brenda NIKE za teritorije Srbije, Bosne i Hercegovine, Makedonije, Crne Gore, Albanije, Rumunije i Bugarske.Kao distributer vodećeg svetskog brenda u industriji sportske opreme, fokusirani smo na vrednosti koje su usmerene na razvoj kreativnosti, kvalitet i brigu o klijentima i zaposlenima, kao i društvenoj zajednici.

    Direktan link do oglasa