Konkurs je istekao.

Električar - automatičar

Lecom - ITS d.o.o.

Novi Banovci, Svetosavska 54

13.11.2020.

ugovor puno radno vreme dostupno studentima

Opis posla:

  • Sklapanje elektro ormara prema elektro šemi
  • Povezivanje elektronike na mašinama
  • Puštanje opreme u rad na različitim lokacijama

Potrebne kvalifikacija:

  • Srednja stručna sprema (III ili IV stepen) – elektro struka
  • Poznavanje rada na računaru
  • Vozačka dozvola B kategorije
  • Prednost radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima

 Od kandidata očekujemo:

  • Želju za napredovanjem i učenjem
  • Spremnost na timski rad
  • Samostalnost u odlučivanju

 Nudimo:

  • Stalno zaposlenje i sigurna zarada
  • Rad u dinamičnom okruženju
  • Stručno usavršavanje i napredovanja

Vaš CV sa fotografijom možete poslati elektronskim putem.

Biće pozvani na razgovor samo oni kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    Lecom-ITS d.o.o.

    • Svetosavska 54, Novi Banovci, Srbija
    • PIB: 106778822
    • Matični broj: 20679026

    Direktan link do oglasa