Konkurs je istekao.

Elektroinstalater jake i slabe struje

Flux pro d.o.o.

Beograd

03.09.2022.

Osnovna delatnost preduzeća FLUX PRO d.o.o su projektovanje, prodaja opreme, i izvođenje svih vrsta termo-tehničkih instalacija. Zahvaljujući našem iskustvu u radu, kao i kvalitetu usluge, pouzdano možemo da odgovorimo na sve zahteve savremene gradnje. Posvećeni smo poštovanju najsavremenijih ekoloških standarda, kao i najsavremenijih standarda u uštedi energije.

Više informacija o nama možete pronaći na web stranici: www.flux.rs

Potreban nam je:

ELEKTROINSTALATER JAKE I SLABE STRUJE

Opis posla i zahtevi radnog mesta:

o    Izrada instalacija jake i slabe struje

o    Obavlja sve druge poslove po nalogu neposrednog rukovodioca

Potrebne stručne kvalifikacije:

·         Minimum srednja stručna sprema

Tehničke veštine:

       Neophodno poznavanje rada na računaru, kao i u:

·         MS Office paketu (Word, Excel)

·         Windows operativni sistem

·         Internet pretraživači

·         Outlook

Radno iskustvo:

·         Potrebno radno iskustvo na istim i sličnim poslovima

·         Poželjno elementarno poznavanje alarmnih sistema i sistema video nadzora

Ostali uslovi:

·         Vozačka dozvola B kategorije (aktivni vozač)

·         Da niste krivično kažnjavani i da niste pod istragom

Naša kompanija Vam omogućava:

·         Mogućnost stalnog radnog odnosa

Redovnu stimulativnu zaradu
Timski rad u prijatnom okruženju
·         Dinamičnu, kvalitetnu i kreativnu radnu sredinu

Dostaviti na konkurs:

·         Biografiju (CV)

Ukoliko ste zainteresovani, smatrate da ispunjavate navedene uslove i verujete da kroz individualno usavršavanje možete doprineti daljem razvoju kompanije i želite da postanete član našeg tima molimo Vas da pošaljete Vaš CV elektronskim putem.

Napominjemo da ćemo kontaktirati samo one kandidate koji uđu u uži izbor.

Hvala na razumevanju.

  • Majora Zorana Radosavljevića 374, Beograd, Srbija
  • PIB: 104649555
  • Matični broj: 20205482

Direktan link do oglasa