Konkurs je istekao.

Elektroinženjer

Gat d.o.o.

Novi Sad, Beograd

10.02.2024.

Zbog povećanog obima posla GAT d.o.o. raspisuje konkurs za radno mesto:

Elektroinženjer (2 izvršioca na području Beograda i Novog Sada)

Uslovi:

  • Visoka stručna sprema, diplomirani inženjer elektrotehnike
  • Posedovanje izvođačke licence 450 i 451 ili stečen uslov za licencu
  • Iskustvo od minimum 3 godine na poslovima planiranja, realizacije i kontrole projekata iz oblasti energetike
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, MS Project, AutoCAD)
  • Poželjno je znanje engleskog jezika (srednji ili napredni nivo govorne i pisane komunikacije)
  • Aktivan vozač B kategorije

Zaduženja:

  • Organizacija tehničke pripreme projekata
  • Organizovanje, koordinacija i praćenje realizacije projekata, saradnja sa investitorom i kooperantima
  • Učestvuje i pomaze pri vođenju, planiranju i implementaciji projekta
  • Učestvuje u obavljanju projektnih zadataka
  • Pruža pomoć pri definisanju oblasti projekta, ciljeva i dostignuća u dogovoru sa neposrednim rukovodiocem
  • Obezbeđivanje smernica za članove projektnog tima i timove na terenu
  • Optimizacija resursa
  • Konstantno nadgledanje i vršenje evaluacije projekata i procene rezultata i prezentovanje izveštaja višim nivoima menadžmenta

Od vas očekujemo:

  • Samostalnost u radu i timski duh
  • Preduzimljivost
  • Dobru organizaciju, posvećenost, preciznost, strpljivost i analitičnost
  • Sklonosti ka stalnom stručnom usavršavanju

Nudimo vam:

  • Redovna mesečna zarada
  • Prijatna radna atmosfera i uslovi rada
  • Mogućnost profesionalnog razvoja i usavršavanja
  • Mogućnost napredovanja u skladu sa ličnim zalaganjem

    Direktan link do oglasa