Konkurs je istekao.

F&B menadžer

The Pijaca

Beograd (Zvezdara)

Adrese mesta rada

  • Beograd, Vojvode Dovezenskog 2

29.07.2021.

ugovor puno radno vreme

Opis posla
U potrazi smo F&B menadžerom koji bi bio odgovoran za rukovođenje restorana “The Pijaca” na Zvezdari i uspostavljanje najvišeg standarda usluge. Od kandidata očekujemo sposobnost da predvidi, planira i upravlja svim F&B operacijama, osobljem i finansijama. Cilj je povećanje prodaje kroz zadovoljstvo gostiju i maksimalno angažovanje zaposlenih.
Odgovornost
* Svakodnevno praćenje poslovanja u okviru budžeta i prema najvišim standardima.
* Očuvanje postojećih procedura poslovanja i usluge i unapređenje istih.
* Kreiranje menija i praćenje nabavke.
* Prepoznavanje potreba gostiju i proaktivna reakcija na njihove kritike.
* Vođenje F&B tima privlačenjem, obučavanjem i pronalaženjem talentovanog osoblja
* Uspostavljanje ciljeva, planiranje i dostizanje istih u dogovorenom roku.
* Omogućiti dvosmernu komunikaciju između menadžmenta i ostalih zaposlenih, negujući motivacionu atmosferu i timski rad.
* Pridržavati se svih zdravstvenih i bezbednosnih regulativa.
* Redovno izveštavati viši menadžment o rezultatima prodaje i produktivnosti u radu.
Zahtevi
* Iskustvo na poziciji F&B menadžera.
* Rad na računaru i poznavanje programa (MS Office, Excel).
* Poželjno znanje programa koji se koriste u ugostiteljstvu (R keeper, Garson...).
* Sposobnost da uoči i reši problem efikasno.
* Sposobnost za delegiranje i praćenje više zadataka.
* Veštine vođenja tima.
* Uvek u toku sa F&B trendovima i najboljim primerima iz prakse.
* Sposobnost da rukovodi osobljem i prati finansijske ciljeve.
* Orijentisan ka gostima i usluzi.

Konkurs je istekao.

NIKA GROUP

  • Veliki Kalemegdan 2, Beograd, Srbija
  • PIB: 109250520
  • Matični broj: 64043269

Direktan link do oglasa