Fakturista-administrativni radnik

Beobrod d.o.o.

Beograd

09.08.2022.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Privredno društvo "BEOBROD" doo iz Beograda, raspisuje konkurs za zapošljavanje radnika na sledećoj poziciji:

Fakturista-administrativni radnik (m/ž) – 1 izvršilac

Opis posla:

• Fakturisanje
• Provera ispravnosti ulazne dokumentacije i spremanje za knjigovodstvo
• Kontrola ulaznog i izlaznog PDV-a i usaglašavanje sa knjigovodstvom
• Priprema internih finansijskih izveštaja na mesečnom nivou za potrebe menadžmenta,
• Vođenje analitike kupaca i dobavljača
• Komunikacija sa trećim stranama: banke, revizori, poreski organi, zdravstveni i penzioni fondovi i ostali državni organi i službe
• Poslovna korespodencija sa klijentima
• Plaćanja putem e-bankinga, praćenje stanja na računima banaka, vršenje domaćih i ino plaćanja i izveštavanje direktora o stanju na računu i izvršenim plaćanjima
• Usaglašavanje obaveza i potraživanja, izrada i slanje IOS-a, kao i predloga kompenzacija, cesija, asignacija
• Praćenje, usklađivanje i izrada izveštaja o stanju robe na magacinima
• Vođenje blagajne i sastavljanje blagajničkih izveštaja
• Redovno sprovođenje analize troškova
• Vođenje evidencije o prijemu i plaćanju dospelih instrumenata plaćanja i o njihovoj blagovremenoj naplati
• Arhiviranje dokumentacije
• Ostali administrativni poslovi

Uslovi:

• Neophodno radno iskustvo minimum 3 godina na istim ili sličnim poslovima
• Poznavanje engleskog jezika – poželjno
• Poznavanje MS Office paketa, excel napredni nivo - uslovno
• Analitičnost, samostalnost, sistematičnost, dobre organizacione sposobnosti i preciznost
• Prednost imaju kandidati sa radnim iskustvom u sektoru transportnog saobraćaja i građevinarstva

Šta nudimo:

• Radno vreme od 8h do 16h
• Redovna isplata primanja
• Obavezna prijava radnika nakon probnog rada
• Kancelarija u centru Beograda

\"Beobrod\" d.o.o.

  • Srbija, Beograd, Mehmeda Sokolovica 15
  • PIB: 105929211
  • Matični broj: 20494344

Direktan link do oglasa