Konkurs je istekao.

Izvršni direktor marketinga i prodaje

Farmalogist d.o.o.

Beograd, Mirijevski bulevar 3

27.05.2022.

U cilju daljeg obezbeđenja kontinuiranog i dugoročnog rasta i razvoja kompanije i njenih zaposlenih, raspisujemo konkurs za radno mesto u Beogradu:

IZVRŠNI DIREKTOR MARKETINGA I PRODAJE

Opis posla:

•    Kreiranje i razvoj prodajnih i marketinških modela za regionalni portfolio u skladu sa dugoročnom strategijom kompanije;
•    Odgovornost za realizaciju ciljeva prodaje regionalnog portfolija;
•    Sprovođenje marketinških planova i programa, praćenje i analiza svih faktora koji utiču na tržišne šanse;
•    Postavljanje prodajnih ciljeva, kreiranje godišnjih planova i njihova implementacija;
•    Redovno izveštavanje o postignutim rezultatima i sprovedenim marketinškim i prodajnim aktivnostima;
•    Aktivno učešće u timu za uvođenje novih programa i kreiranje strategije i razvoja portfolija u skladu sa trendovima, zahtevima i potrebama tržišta
•    Izrada godišnjeg budžeta i plana aktivnosti u sektoru, i praćenje realizacije odobrenog plana po svim elementima;
•    Kontinuirani rad na unapređenju saradnje sa poslovnim partnerima;

Uslovi:

•    VII stepen stručne spreme (farmaceutski, medicinski ili stomatološki fakultet)
•    Minimum 3 godine radnog iskustva na sličnim poslovima
•    Napredno znanje engleskog jezika
•    Napredno poznavanje rada na računaru
•    Izražene pregovaračke sposobnosti
•    Liderske osobine
•    Organizaciona znanja i veštine, analitičke veštine, sposobnost strateškog i operativnog planiranja
•    Vozačka dozvola B kategorije

Ako ispunjavate navedene uslove konkursa i zainteresovani ste za rad u dinamičnom okruženju, nudimo Vam dobre uslove za rad kao i mogućnost da iskažete svoje profesionalne sposobnosti.

Molimo Vas da CV pošaljete najkasnije do 27.05.2022. Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Konkurs je istekao.

Farmalogist

  • Mirijevski bulevar 3, Beograd, Srbija
  • PIB: 100270693
  • Matični broj: 17408933

Direktan link do oglasa