Konkurs je istekao.

Rukovodilac marketinga

Farmalogist d.o.o.

Beograd

27.01.2023.

U cilju kontinuiranog i dugoročnog rasta i razvoja kompanije i zaposlenih,raspisujemo konkurs za radno mesto u Beogradu:

RUKOVODILAC MARKETINGA

Opis posla:

-          Organizacija i rukovođenje službom marketinga;

-          Analiza, izrada i implementacija plana marketinških aktivnosti;

-          Izrada godišnjeg plana aktivnosti službe marketinga i praćenje realizacije, izveštavanje direktora Društva;

-          Sprovođenje plana marketinških aktivnosti;

-          Pregovori  sa dobavljačima nekomercijalnih roba i usluga, dobavljačima reklamnog materijala i davaocima marketinških usluga;

-          Planiranje poslovnih putovanja i skupova u Srbiji i inostranstu, u dogovoru sa menadžmentom kompanije i u skladu sa marketing planom;

-          Priprema plana putovanja i organizacije skupova prema kalendaru događaja uz blagovremeno obaveštavanje učesnika i koordinaciju pratećih aktivnosti, izradu štampanih materijala;

-          Realizacija planiranih putovanja i skupova uz koordinaciju svih pratećih aktivnosti.

Uslovi:

‐      VSS;

‐      3 godine iskustva na istim ili sličnim pozicijama;

‐      Poznavanje rada na računaru (MS Office paket);

‐      Odlično poznavanje engleskog jezika;

‐      Organizacione i planske sposobnosti;

-      Kreativnosti i fleksibilnost;

Ako ispunjavate navedene uslove konkursa i zainteresovani ste za rad u dinamičnom okruženju, nudimo Vam dobre uslove za rad kao i mogućnost da iskažete svoje profesionalne sposobnosti.

Molimo Vas da CV pošaljete elektronskim putem.

Kontaktiraćemo samo kandidate koji uđu u uži izbor.

Konkurs je istekao.

Farmalogist

  • Mirijevski bulevar 3, Beograd, Srbija
  • PIB: 100270693
  • Matični broj: 17408933

Direktan link do oglasa