Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Konkurs je istekao.

Full-stack .NET Software Engineer

Quiddita d.o.o.

Beograd, Vidska 25, I sprat

27.07.2021.

1.200 - 3.000 EUR (mesečna plata) ugovor puno radno vreme dostupno osobama sa invaliditetom

Quiddita d.o.o. Beograd proširuje svoj razvojni tim i traži vredne, ambiciozne i talentovane osobe za rad na poziciji:

FULL-STACK .NET SOFTWARE ENGINEER

Tražimo intermediate/senior developere koji će se priključiti našem timu i svojim iskustvom, elanom i idejama pomoći da zajedno gradimo inovativna softverska rešenja.

O NAMA

Postojimo preko 14 godina i za to vreme smo realizovali veliki broj uspešnih projekata, a razvijali smo softverska rešenja za više poznatih klijenata, između ostalih i za: General Motors, Vauxhall, Seat, GoodYear, TÜV Rheinland, Bombardier, KVB, Siemens, ATP, Eptisa, UNDP, IKEA, Dunav osiguranje, Udruženje osiguravača Srbije, Atos, Gorenje, Lasta, Halo oglasi, AXA osiguranje, više ministarstava i fakulteta u Srbiji i regionu.

U fokusu razvoja su nam web-bazirani poslovni informacioni sistemi (automatizacija poslovnih procesa, integracije), Azure rešenja i kompleksni e-commerce/advertising web portali (velika posećenost, visoke performanse, specifični zahtevi).

Aktivno pratimo razvoj tehnologija i trudimo se da u svakom projektu uključimo nešto novo, tako da je, pored raznovrsnih domenskih problema, izazovno čak i za ljude koji su tu godinama. Posebno cenimo svaku inicijativu u pogledu unapređenja metodologije rada i uvođenja novih tehnologija. Pratimo zalaganje i postignute rezultate i otvoreno razgovaramo o svemu u cilju stalnog unapređenja uslova rada i zadovoljstva svih zaposlenih.

OPIS POSLA

Radi se o velikom i inovativnom projektu za stalnog klijenta iz Amerike koji je Microsoft partner specijalizovan za Azure rešenja. Razvoj se bazira na C#, Angular/React framework-u, MS Teams platformi, Azure Cognitive servisima (LUIS i Q&A Maker), SQL Serveru i Cosmos DB.

KVALIFIKACIONI ZAHTEVI

  • Front-end jezici i tehnologije:
    • Obavezno: Angular ili React, JavaScript/TypeScript, HTML5/CSS3
    • Prednost: Vue, Backbone, ReactNative, NativeScript
  • Back-end jezici i tehnologije:
    • Obavezno: C#, .NET, ASP.NET Core/MVC/WebAPI, SQL, DI
    • Prednost: .NET Core, ORM (EF, EF Core, NHibernate i sl.), NoSQL baze podataka (Mongo, Solr, ElasticSearch, Redis itd), Docker, Kubernetes, NodeJs, UML
  • Azure/MS tehnologije:
    • Obavezno: Osnovno poznavanje i rad sa Azure servisima
    • Prednost: Microsoft Graph API, Azure Cognitive Services (LUIS i Q&A Maker), CosmosDB, Teams, PowerShell
  • Ostalo:
    • Pisanje čitkog, razumljivog i dobro dokumentovanog koda i unit testova;
    • Aktivno znanje engleskog jezika - sposobnost govorne i pisane komunikacije sa klijentima;
    • Visoki stepen lične motivacije i želje za kontinualnim usavršavanjem i učenjem.

ŠTA NUDIMO?

  • Fleksibilno radno vreme uz mogućnost udaljenog rada, rada od kuće ili rada iz kancelarije.
  • Zanimljivi projekti iz različitih grana industrije, u prosečnom trajanju od 6-12 meseci, rad u najnovijim tehnologijama, što obezbeđuje stalnu dinamiku i rad bez monotonije.
  • Mogućnost stručnog usavršavanja kroz konferencije, kurseve i literaturu za nove tehnologije i sl.
  • Timska/prijateljska radna atmosfera, kolege uvek spremne da pomognu.
  • Prijatno radno okruženje, dostupan sto za stoni tenis, stoni fudbal, kafa, čaj itd.
  • Privatno zdravstveno osiguranje za zaposlene (potpuno) i članove porodice (parcijalno).
  • Finansijski uslovi zavise od pozicije, znanja i relevantnog iskustva i okvirno iznose 1.200 – 3.000 EUR za intermediate/medior - senior nivo (3+/6+ godina relevantnog iskustva)
  • Evaluacija rada na 6-12 meseci uz mogućnost povišice.
  • Godišnji bonusi zavisno od rezultata zaposlenog i uspeha kompanije.
  • Prekovremeni rad je povremeno dostupan, opciono po želji zaposlenog, i dodatno se plaća.
  • Pored stalnog zaposlenja, koje preferiramo, postoji i mogućnost rada po projektu.

Ukoliko mislite da ispunjavate kvalifikacione zahteve i želite da se priključite našem timu i uzmete učešće u velikim i zahtevnim projektima, molimo Vas da pošaljite detaljnu i ažurnu biografiju elektronskim putem. Biće kontaktirani samo kandidati koji ispunjavaju uslove iz konkursa i koji uđu u uži izbor.

    QUIDDITA d.o.o.

    • Srbija, Beograd, Vidska 25
    • PIB: 104838924
    • Matični broj: 20252146
    Više o poslodavcu

    Podelite na društvenim mrežama

    Direktan link do oglasa

    Prijavite problem sa oglasom

    Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

    Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

    Oglas za posao je sačuvan...

    Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?