Konkurs je istekao.

Glavni inženjer elektro instalacija

Energoprojekt - visokogradnja

Beograd

27.02.2021.

Energoprojekt Visokogradnja a.d. deo je sistema ENERGOPROJEKT, jedine kompanije iz ovog dela sveta koji se više od pola veka nalazi među najuspešnijim svetskim kompanijama u oblasti izgradnje i projektovanja objekata visokogradnje.

Ako želite da sa nama delite zadovoljstvo i odgovornost rada na velikim i značajim projektima, stalni poslovni izazov, ako želite da radite sa svetom, za svet i u svetu, Energoprojekt Visokogradnja je kompanija Vašeg izbora.

Zbog povećanja obima posla tražimo kandidate željne poslovnih izazova i rezultata za poslove: Glavni inženjer elektro instalacija (3 izvršioca)

Uslovi:

  • Minimum osnovne akademske studije – elektrotehnički fakultet
  • Radno iskustvo: najmanje tri godine radnog iskustva u struci
  • Aktivno znanje engleskog jezika
  • Posedovanje licence odgovornog izvođača radova 450 i/ili 453
  • Rad na računaru (Autocad i MS Office)
  • Izražena timska orijentacija

Opis posla:

  • Razrađuje projektnu dokumentaciju
  • Prati realizaciju elektro radova u skladu sa tehničko-ekonomskim planom i projektom
  • Vodi građevinski dnevnik za elektro radove
  • Vodi građevinske knjige za svoju vrstu radova, ako na projektu nema šefa gradilišta
  • Definiše tehnologije izvođenja (za svoju vrstu radova)
  • Izrađuje planove realizacije, podugovaranja i nabavke materijala (za svoju vrstu radova)
  • Koordinira izradu naloga za nabavku materijala i podugovaranje
  • Definiše uslove podugovaranja radova/materijala za svoju vrstu radova
  • Obavlja kvalitativnu prijemnu kontrolu materijala zajedno sa magacionerom
  • Kontroliše tačnost projektne dokumentacije
  • Komunicira sa Nadzorom za svoju vrstu radova
  • Izrađuje mesečne situacije za svoju vrstu radova
  • Odgovoran je za praćenje troškova gradilišta u odnosu na tehničko-ekonomski plan (za svoju vrstu radova)

Ako ispunjavate navedene uslove konkursa, molimo Vas da propratno pismo i CV pošaljete elektronskim putem najkasnije do 27.02.2021.

Biće kontaktirani samo kandidati koji uđu u uži izbor.

    Konkurs je istekao.

    energoprojekt

    • bulevar mihaila pupina 12, Beograd, Srbija
    • PIB: 100001450
    • Matični broj: 07073151

    Direktan link do oglasa