Poslovi.infostud.com koristi kolačiće kako bi vam pružao najbolje korisničko iskustvo. Nastavkom korišćenja sajta smatraćemo da ste saglasni sa korišćenjem kolačića. Saznajte više.

Glavni knjigovođa

Beaconhouse d.o.o.

Beograd, Novo naselje prvi deo 10d

14.04.2021.

ugovor puno radno vreme 1. smena

Kompanija Propulzija je prisutna na tržištu Srbije i Evrope više od 25 godina. Strategija kompanije se temelji na ulaganjima u moderne tehnologije i proizvodnju premium proizvoda. Kompanija je strateški orijentisana prema tri profitna centra POS materijala, higijenske stanice i solarni sistemi.

U svim fazama proizvodnog procesa poslujemo u skladu s međunarodnim standardima ISO 9001, 45001, 14001, FSC, SEDEX, Ecovadis. Garantujemo klijenima sigurnost, pouzdanost proizvodnog procesa, ekološke standarde, kvalitet proizvoda i poslovnu etiku.

Proizvodi su rezultat kontinuiranog istraživanja i razvoja, i stalnog ulaganja u ljudske resurse i opremu.

Trenutno smo u potrazi za kandidatima koji će postati deo našeg profesionalnog tima u Finansijskom sektoru zato vas pozivamo da se pridružite na poziciji: Glavni knjigovođa

Zaduženja:
·         Rad u programu Pantheon

·         Kontrola ispravnosti i tačnosti knjigovodstvene dokumentacije

·         Knjiženje svih poslovnih promena u kompaniji

·         Kontrola proknjiženih poslovnih promena i odgovornost za knjiženje istih

·         Praćenje i primena zakonske regulative iz oblasti računovodstva, finansija i spoljne trgovine

·         Kontrola i knjiženje zarada i ostalih primanja zaposlenih

·         Sastavlja godišnje obrazce M4, PPP itd.

·         Sastavlja i popunjava statističke izveštaje koje dostave nadležni organi statistike

·         Učešće u izradi opštih akata iz finansijsko-knjigovodstvene oblasti

·         Učešće u izradi završnog računa

·         Organizacija, koordinacija periodičnih i godišnjih popisa, sastavljanje elaborata o popisu i sprovođenje knjiženja rezultata popisa

·         Obračun, formiranje poreske prijave i plaćanja PDV-a u zakonskom roku

·         Kontrola razlike u robno-magacinskom i finansijskom knjigovodstvu i sravnjenje istih

·         Komunicira sa ostalim sektorima u cilju pribavljanja nedostajuće dokumentacije i rešavanja tekućih pitanja

·         Sravnjenje stanja sa svim komitentima (kupci, dobavljači, banke, poreska uprava itd.)

·         Saradnja i kontakt sa bankama, poreskom upravom, osiguravajućim društvima i drugim nadležnim institucijama

·         Za izvršenje obaveza odgovara Finansijskom direktoru

Uslovi:
·         Srednja/viša/visoka školska sprema ekonomskog usmerenja

·         Minimum 5 (pet)  godina radnog iskustva na mestu knjigovođe, odnosno glavnog knjigovođe

·         Iskustvo u radu u Pantheonu ERP informacionom sistemu

·         Poznavanje poreskih i računovodstvenih propisa i standarda

·         Iskustvo u izradi završnog računa je prednost

·         Odlično poznavanje Microsoft Word-a i Excel-a

·         Odgovornost, preciznost, sistematičnost i posvećenost radu

·         Spremnost na timski rad, komunikativnost

Nudimo Vam:
·         Dobre uslove u dinamičnom i timski orijentisanom okruženju, uz našu punu podršku

·         Stručne treninge i edukaciju uz mogućnost daljeg usavršavanja i napredovanja

·         Redovna primanja i stimulaciju prema rezultatima

Ako volite rad u dinamičnoj i brzorastućoj kompaniji, pošaljite svoju radnu biografiju elektronskim putem.

Rok za prijavu je 13.04.2021.

Zahvaljujemo se svim kandidatima na interesovanju i prijavi, zadržavamo diskreciono pravo da kontaktiramo kandidate koji uđu u uži izbor.Sve informacije će se tretirati sa krajnjom poverljivošću u svrhu sprovođenja selekcije za ovo radno mesto.

  • Srbija, Beograd, Skender Begova 53b/I/3, Beograd
  • PIB: 106611986
  • Matični broj: 20644214
Više o poslodavcu

Podelite na društvenim mrežama

Direktan link do oglasa

Prijavite problem sa oglasom

Ukoliko postoji problem sa ovim oglasom (netačne, neažurne informacije ili slično), molimo vas da nam ga prijavite ovim putem.

Vaš komentar je vidljiv isključivo zaposlenima sajta Poslovi.infostud.com. Ostavljanjem komentara na ovaj konkurs nećete konkurisati na oglas.

Oglas za posao je sačuvan...

Da li želite da dobijete podsetnik na email pre nego što vaši sačuvani oglasi isteknu?