Glavni saradnik za računovodstvo – šef računovodstva

Elnos BL d.o.o.

Beograd, Majora Zorana Radosavljevića

17.04.2021.

ugovor puno radno vreme

Ukoliko voliš izazove i želiš da postaneš deo tima koji svake godine pomera granice u oblasti elektroenergetike onda je Elnos Grupa kompanija za tebe.

Opis posla:

-Organizacija i rukovođenje procesima knjiženja u službi računovodstva
-Knjiženje i kontrola ulazne i izlazne dokumentacije, dinarskih i deviznih izvoda banke
-Obračun zarada i naknade, refundacije bolovanja i ostalih naknada zaposlenima
-Kontrola robno-materijalnog poslovanja, analitičko knjigovodstvo sitnog inventara i materijala
-Ispravno vođenje računovodstvenih poslova u skladu sa propisima i zakonskom regulativom, praćenje izmena i imeplementacija istih u računovodstvenu praksu
-Odgovora za izradu poreskih bilansa i svih poreskih prijava, obračun svih vrsta poreza
-Priprema i izrada PDV prijave
-Učestvovanje i izrada periodičnih i završnih računa, konsolidovanih izveštaja povezanih lica
-Saradnja sa revizorskim kućama, sa nadležnim kontrolnim i inspekcijskim organima
-Razvijanje i primena kontnog okvira Grupe kako bi se obezbedila uporedivost izveštaja na konsolidovanom nivou

-Mesto rada: Batajnica

Nudimo ti:

-Rad u internacionalnom koncernu za elektroenergetiku, koji je tržišni lider u oblasti rada na elektranama, elektroenergetskim mrežama i infrastrukturnim projektima.
-Saradnju sa stručnjacima iz različitih oblasti, priliku za učenje, rast i razvoj kroz rad na domaćem i inostranim tržištima (Švedska, Island, Portugal, Španija, Bosna i Hercegovina, Srbija, Crna Gora, Makedonija...)
-Da budeš deo mladog, agilnog i proaktivnog tima
-Mogućnost napredovanja i unapređenja

Od tebe očekujemo:

-VSS/VS, ekonomskog usmerenja, licenca ovlašćenog računovođe
-Radno iskustvo minimum 3 godine na poslovima licenciranog računovođe
-Odlično poznavanje MRS, kao i računovodstvenih i poreskih propisa
-Dobre organizacijske sposobnosti

Prijave slati elektronskim putem.

Elnos BL d.o.o. Beograd

  • Srbija, Beograd, Majora Zorana Radosavljevića 372
  • PIB: 100143203
  • Matični broj: 17330861

Direktan link do oglasa