Konkurs je istekao.

Građevinski inženjer u tehničkoj pripremi

Hidroteam Solutions d.o.o.

Beograd

21.10.2021.

Kompanija HIDROTEAM SOLUTIOS DOO osnovana je 2020.godine i bavi se izvođenjem radova iz oblasti visokogradnje, niskogradnje i hidrogradnje.

Usled velikog obima posla raspisujemo konkurs za radno mesto GRAĐEVINSKI INŽENJER U TEHNIČKOJ PRIPREMI (1 izvršilac)

Opis posla:

  • Komunikacija sa investitorima, podizvođačima, stručnim nadzorom i ostalim aktivnim učesnicima u projektu
  • Organizacija izvođenja radova na terenu
  • Praćenje kvaliteta i dinamičkog plana izvođenja radova
  • Izveštavanje o svim aktivnostima i rezultatima
  • Priprema projekata (prikupljanje i analiza ponuda, izrada planova, naručivanje materijala i opreme)
  • Praćenje radova
  • Planiranje, rukovođenje i organizovanje izvođenja radova na zaduženom gradilištu
  • Vođenje i izrada kompletne gradilišne dokumentacije (građevinski dnevnik, građevinska knjiga, zapisnici, izveštaji)

Uslovi:

  • VII ili VIII stepen stručne spreme - građevinski fakultet
  • Poznavanje rada na računaru (MS Office, MS Project, AutoCAD)
  • Sistematičnost, analitičnost i timski duh
  • Prethodno radno iskustvo  je prednost
  • Vozačka dozvola B kategorije

Mi nudimo:

  • Rad u dinamičnom timu
  • Radni odnos na određeno vreme, sa mogućnošću napredovanja na neodređeno
  • Rad na referentnim projektima
    Konkurs je istekao.

    HIDROTEAM SOLUTIONS DOO

    • Ulica Beogradskog bataljona 121B, Beograd, Srbija
    • PIB: 112023083
    • Matični broj: 21591483

    Direktan link do oglasa